Apple виплатить 95 млн за підміну нових пристроїв відновленими

Американські споживачі здобули невелику перемогу над Apple. Apple недавно погодилася виплатити майже 100 мільйонів доларів в рамках колективного позову, в якому користувачі звинуватили компанію в порушенні так званого Закону про гарантії Магнусон-Мосса та інших законів США. Повідомляється, що Apple надала відремонтовані пристрої замість нових як заміну пристроїв, що знаходяться на гарантії.

Відповідно до угоди про обслуговування клієнтів в США по ремонту, при обслуговуванні продукту клієнта компанія «може використовувати нові або відремонтовані деталі або продукти, еквівалентні новим за характеристиками та надійності». Проте користувачі, які подали колективний позов, порахували, що відремонтовані пристрої не еквівалентні новим, і зажадали від Apple фінансової компенсації.

Угода поширюється на позивачів з США, які придбали план AppleCare Protection Plan або AppleCare+ безпосередньо або через програму оновлення iPhone після 20 липня 2012 року та отримали натомість відремонтований пристрій. Тепер сторони дійшли згоди у справі, і якщо вона буде схвалена судом, кожен з позивачів отримає компенсацію пропорційно кількісті проблемних гаджетів.

яблоко

Apple заплатить 95 мільйонів доларів за заміну нових пристроїв на відремонтовані

В Умовах ремонту Apple для США зазначено, що при обслуговуванні продукту клієнта компанія «може використовувати нові або відремонтовані деталі або продукти, еквівалентні новому по продуктивності та надійності». Однак позивачі в позові стверджували, що відремонтовані або «відновлені» пристрою не «еквівалентні новим за характеристиками та надійності», і, таким чином, зажадали від Apple грошової компенсації.

В цілому покупці отримають від 63,4 до 68,1 мільйона доларів. Решта 95 мільйонів доларів, виплачених Apple, підуть на оплату юридичних послуг та інші витрати. Колективний позов був поданий ще у 2016 році в Каліфорнії та все ще знаходиться на розгляді.

Ми знаємо, що Apple «активно заперечувала» той факт, що відремонтовані пристрої гірше нових, але вважала за краще прийти до угоди з позивачами, оцінивши можливі витрати на продовження судового розгляду. Угода буде офіційно затверджено судом 20 жовтня, і відразу після цього суддя може її розглянути.

Плани Apple покликані надати споживачам пристрою «еквівалентні новим за характеристиками та надійності». Ця фраза означає «нове», оскільки відремонтовані пристрої ніколи не можуть зрівнятися з новими по продуктивності та надійності. Позивач стверджує, що це означає відремонтований. «Відновлений» є синонімом терміна «відновлений», тобто старий виріб, в який були внесені зміни, щоб він виглядав новим для всіх цілей, що відносяться до даного судового розгляду.

«Нове» — означає пристрій, який ніколи не використовувалося або раніше не купували та який складається з нових деталей. Слово «відремонтований» зустрічається в умовах використання AppleCare+ тільки один раз, попри те, що обсяг друкованого буклету становить 33 сторінки.

Источник

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: