Енергоспоживання Dimensity 2000 на 20% нижче ніж у Snapdragon 898

За останні два роки, завдяки відмінній продуктивності чипів серії Dimensity 1000, положення MediaTek на ринку мобільних телефонів поступово змінилося. Нині компанія стає одним з кращих варіантів по рентабельності.

На жаль, флагманська серія чипів не оновлювалася з моменту виходу попередньої Dimensity 1000. Хоча чип Dimensity 1200 був запущений, його позиціювання трохи відрізняється від такого у топового флагмана. Згідно з попередніми повідомленнями, MediaTek випустить справжній топовий флагманський чи — Dimensity 2000 на кінці цього або на початку наступного року.

Измерение 2000

У недавньому звіті з Китаю стверджується, що загальне енергоспоживання Dimensity 2000 набагато нижче, ніж у Snapdragon 898. У звіті стверджується, що по енергоспоживанню Dimensity 2000 випереджає Snapdragon 898 на 20-25%. Крім того, продуктивність Dimension 2000 буде дуже високою. Однак у звіті не йдеться, чи буде вона вище, ніж у Snapdragon 898 SoC. Швидше за все, цей чип стане одним з флагманських в смартфонах наступного року.

Архітектура MediaTek Diemsity 2000

Цей чип буде використовувати архітектуру ARM V9, що значно поліпшить його продуктивність. Згідно з недавнім звітом, Dimensity 2000 буде поставлятися невеликими партіями до кінця цього року. Більш того, перша партія виробників вже проводить відповідні випробування.

Якщо все піде добре, час запуску Dimensity 2000 може збігтися з Snapdragon 898. Це означає, що між цими чипами може виникнути пряма конкуренція. Якщо виходити з попередньої ринкової ситуації, чип Snapdragon завжди виходить на перше місце.

Процесор Dimensity 2000 буде таким же, як і в продукті Qualcomm наступного покоління, Snapdragon 898, або навіть краще. Що стосується графічного процесора, він буде сильніше, ніж Snapdragon 888, і його енергоспоживання буде краще. Цей флагманський процесор не тільки сильніше, ніж поточний Dimensity 1200, він економить більше енергії ніж серія Snapdragon 888.

Dimensity 2000 перевищить 900000 балів

Цей чип буде використовувати архітектуру ARM V9 з надвеликим ядром Cortex X2. Показники цього чипа можуть перевищити 900 000 балів. Однак прогнози для Snapdragon 898 показують, що його поточний результат може вперше перевищити мільйон.

У порівнянні з ядром Cortex X1, використовуваному Snapdragon 888, продуктивність ядра X2 також збільшиться як мінімум на 17%. Крім того, споживання енергії може знизитися на 10%, а це означає, що ефективність використання енергії значно вище. Крім того, поліпшення продуктивності ядра A710 і ядра A510 також є дуже значним.

Оскільки процесори Snapdragon 888 і Snapdragon 888 Plus споживають дуже багато енергії, знизити нагрів самого продукту дуже складно.

Варто згадати, що чип Snapdragon 898 також буде використовувати 4-нм техпроцес TSMC. Очевидно, що цей чип поліпшить продуктивність, а також розв’яже проблему великого тепловиділення. Таким чином, Dimensity 2000 і Snapdragon 898 можна назвати конкурентами.

На цей час Dimensity 1200 є флагманом серії Dimensity. Однак після появи Dimensity 2000 Dimensity 1200 стане другою скрипкою.

Источник

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: