Google оновлює дизайн Chrome відповідно до стилю Windows 11

За даними Інтернетджерел, браузер Google Chrome отримав оновлений дизайн, який краще відповідає стилю програмної платформи Windows 11. Візуальні зміни з’явилися в одній з останніх тестових версій Chrome Canary, але для їх запуску необхідно активувати відповідну опцію на сторінці експериментальних функцій.

Google оновлює дизайн Chrome відповідно до стилю Windows 11

Що стосується змін зовнішнього вигляду Chrome для Windows, то наразі їх не так багато. Розробники оновили дизайн контекстних меню, які з’являються, коли ви клацнете правою кнопкою миші в будь-якому місці браузера або коли відкриєте пункт меню. Округлені кути вікон та ефект тіні – одна з помітних змін у дизайні. Відзначається також поява експериментальної функції, активація якої робить контекстне меню браузера прозорим.

Google оновлює дизайн Chrome відповідно до стилю Windows 11

Нещодавно Microsoft підтвердила, що програми, що використовують нові елементи дизайну, не вплинуть на продуктивність операційної системи. Згідно з наявними даними, усі зміни ретельно перевіряються на вплив на загальну продуктивність. Це означає, що закруглені кути вікон, перероблене меню та інші нововведення не сповільнять платформу.

Google оновлює дизайн Chrome відповідно до стилю Windows 11

Ви можете зараз випробувати новий дизайн Chrome. Для цього вам потрібно завантажити та встановити останню версію Canary на сторінці прапорів Chrome: //, активувати опцію меню стилів Windows 11 та перезапустити браузер. Швидше за все, це не останні зміни зовнішнього вигляду Chrome, і незабаром версія браузера для Windows матиме більше нововведень.

Google тестує “розумне” групування відвідуваних сторінок за темами в Chrome

Розробники Google Chrome експериментують з новими функціями, щоб допомогти користувачам досліджувати цікаві теми, порівнюючи свою відкриту сторінку з іншими результатами пошуку. Ця функція надає додаткові способи відстеження вашої теми.

Нова функція автоматично відповідає сторінкам та інформації, що стосується тієї ж теми; тому користувачам не потрібно самостійно переглядати історію або створювати нові папки з усіма цими сторінками в закладках. Крім того, Chrome показує додаткові підказки щодо пошуку, що також полегшує вивчення теми.

Сторінки згруповані за темами локально, а результати не синхронізуються з вашим Google рахунок; це означає, що до таких груп неможливо отримати доступ з різних пристроїв. Але цілком можливо, що така можливість з’явиться в майбутньому. Нова функція наразі доступна лише у попередній версії Chrome Canary. Ви можете знайти досвід подорожей на теми, які вивчаєте, на сторінці історії перегляду.

Ще одна супутня функція – це бічна панель пошуку. Відкривши сторінку за посиланням у результатах пошуку; користувач побачить значок у вигляді літери “G” біля адресного рядка. Натискання на цей значок на бічній панелі відкриє інші результати пошуку. Це дозволить вам порівняти відкриту сторінку з іншими результатами пошуку; без необхідності багаторазово відкривати сусідні вкладки та переміщатися між ними.

Ця функція наразі проходить тестування на каналі розробників Chrome OS. Якщо інструмент буде надано широкій аудиторії в майбутньому, бічна панель стане доступною на інших платформах; і буде додана підтримка інших пошукових систем.

Джерело

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: