Huawei хоче продовжити термін служби своїх смартфонів

Китайський виробничий гігант Huawei в цей час бореться за виживання на ринку смартфонів, відколи компанія заявила, що не конкурує на ринку смартфонів, а просто намагається вижити. HiSilicon від Huawei може розробляти вдосконалені чіпи з 5-нм або навіть 3-нм технологією. Однак через заборону США на Huawei компанія нині не може виробляти ці чіпи. Kirin 9000 був останнім чипом компанії, і відтоді цього процесора немає в наявності. Це значно впливає на бізнес смартфонів Huawei.

Як буде розвиватися бізнес мобільних телефонів Huawei без чіпів власної розробки? Huawei неодноразово заявляла, що не відмовиться від бізнесу мобільних телефонів і не продасть його і продовжить розвиватися. Нещодавно деякі експерти розкрили стратегію розвитку бізнесу мобільних телефонів Huawei.

Huawei хоче продовжити термін служби своїх смартфонів

На думку експертів, через відсутність чіпів стратегія Huawei полягає в поліпшенні продуктивності мобільних телефонів з програмним забезпеченням. Компанія буде використовувати цю спеціальну стратегію, щоб продовжити термін служби мобільних телефонів Huawei. Це також збільшить кількість користувачів, які будуть дотримуватися смартфонів Huawei.

Випуск операційної системи для мобільних телефонів з відкритим вихідним кодом означає, що інші бренди мобільних телефонів також можуть використовувати систему HarmonyOS. Мета полягає в тому, щоб підтримувати кількість користувачів, щоб майбутні дослідження і розробки чіпів для мобільних телефонів Huawei могли бути краще пов’язані.

Деякий час назад Huawei придбала чіп Qualcomm 4G, який також продовжить життя мобільних телефонів марки Huawei. Це дасть компанії ще два-три роки.

HarmonyOS – нова стратегія Huawei

В цей час використовується близько 350 мільйонів мобільних телефонів Huawei. Кількість користувачів, які тепер мають систему HarmonyOS 2, перевищує 120 мільйонів. До кінця року кількість користувачів HarmonyOS 2 на смартфонах може скласти від 200 до 250 мільйонів.

2 червня компанія офіційно випустила систему HarmonyOS. За перший тиждень, до 9 червня, у нас вже було понад 10 мільйонів користувачів HarmonyOS. За два тижні у цієї операційної системи було понад 18 мільйонів користувачів. Після місяця поновлення у HarmonyOS було більш як 25 мільйонів користувачів. До кінця липня ця цифра збільшилася до понад 40 мільйонів. Менш ніж за два місяці, за станом на початок серпня, у цієї операційної системи було більше ніж 50 мільйонів користувачів. Станом на 30 серпня біля HarmonyOS було понад 70 мільйонів активних користувачів. Однак через кілька днів (2 вересня) компанія оголосила, що у неї більше ніж 90 мільйонів користувачів.

Станом на 13 вересня кількість користувачів HarmonyOS офіційно перевищило 100 мільйонів. Останній звіт показує, що у HarmonyOS зараз понад 120 мільйонів користувачів.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: