iPhone 13 Pro: Перші проблеми з пристроєм

Apple недавно випустила нову і кращу лінійку iPhone 13, однією з головних особливостей якої є підтримка дисплеїв ProMotion зі змінною частотою оновлення 120 Гц на iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max.

Незабаром після того, як пристрої були розібрані та почалися продажі, 9to5Mac зауважив, що деякі анімації в деяких сторонніх додатках обмежені частотою 60 Гц. Це здається досить дивним, оскільки звичайні сторонні додатки, схоже, підтримують функцію високої частоти оновлення.

The Verge у зв’язку з цим запитала Apple, що відбувається, і компанія назвала дві різні причини виникнення цієї конкретної проблеми.

iPhone 13 Pro: Перші проблеми з пристроєм

Перша з цих причин полягає в тому, що розробникам потрібно буде оновити свої додатки, щоб оголосити про використання вищої частоти оновлення, що, за словами Apple, можливо, додавши запис в список додатків.

Apple заявляє, що планує найближчим часом поділитися документацією, яка буде потрібна, але в деяких випадках анімації, створені за допомогою технології Core Animation, схильні до проблеми, яка буде виправлена ​​в майбутньому оновленні програмного забезпечення.

Для тих, хто не знає, дисплеї зі змінною частотою оновлення забезпечують певні переваги під час використання, ключовий з яких є прокрутка додатків або перегляд анімації.

Що ще ми знаємо про пристрій?

iPhone 13 Pro: Перші проблеми з пристроєм

З інших новин, згідно зі звітами, місткість акумулятора iPhone 13 mini, 13/13 Pro і 13 Pro Max в цьому році становить 2406 мАг, 3095 мАг і 4352 мАг відповідно.

У порівнянні з попереднім поколінням 2227 мАг (iPhone 12 mini), 2815 мАг (iPhone 12, iPhone 12 Pro) і 3687 мАг (iPhone 12 Pro Max), всі моделі йдуть зі збільшенням місткості акумулятора.

Це означає, що при тих же умовах час зарядки iPhone 13 серії також трохи збільшиться, і для повної зарядки потрібно 1 годину 45 хвилин. Це дуже розчаровує в індустрії смартфонів, де більшість флагманів повністю заряджаються за 30 хвилин.

Користувачі Android вже використовують високу потужність зарядки, а також бездротову зворотну зарядку. Однак це функції, які iPhone зможуть отримати нескоро. Зараз максимальна потужність зарядки в таборі Android становить 120 Вт.

Крім того, в Android-таборі є бездротова швидка зарядка до 50 Вт і зворотна бездротова зарядка до 10 Вт. Що у нас є на iPhone 13 серії?

Що ж, топова модель iPhone 13 Pro max підтримує швидку дротову зарядку потужністю 20 Вт. Цей флагман також підтримує бездротову зарядку MagSafe потужністю 15 Вт і швидку магнітну бездротову зарядку Qi потужністю 7,5 Вт. Але ми бачимо, що зворотного бездротової зарядки немає.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: