Google планує випустити Android 12.1 для складних смартфонів

Завдяки зусиллям ентузіастів XDA Developers ми знаємо, що Android 12.1 буде анонсований після випуску Android 12. І це буде вперше з 2017 року з моменту випуску Android 8.1, коли Google випустила проміжну версію. Більш того, є прогноз, що реліз відбудеться в цьому році, і було незрозуміло, навіщо компанії може знадобитися такий ранній випуск оновленої прошивки.

Але, схоже, тепер зрозуміло, чому Google незабаром випустить Android 12.1. А причина – випуск розкладного пристрою. І навіть не один, а два. Кодове ім’я одного з них – Jumbojack. Нагадаємо, це корелює з більш ранньою інформацією про те, що компанія випустить свій складний пристрій до кінця 2021 року, яке має отримати OLED-панель з частотою оновлення 120 Гц.

Те, що Google випустить складаний смартфон, було виявлено раніше в бета-версіях Android 12. Отже, в глибині другого Developer Preview була виявлена ​​прихована панель задач; який можна було сконструювати під складне пристрій, і був виявлений ряд фішок, які передбачають перехід до внутрішнього дисплея (гнучкої панелі).

Зараз не зовсім ясно, які функції буде мати Android 12.1. Є надія, що якісь сліди та підказки будуть знайдені в коді прошивки дванадцятої ітерації.

Google вже давно випускає бета-версії нової операційної системи Android 12; але офіційної прем’єри стабільної версії ОС ще не відбулося. За останніми даними, компанія вже випустила п’яту та останню «бету»; і повністю готова збірка буде доступна через кілька тижнів.

Хоча офіційних даних поки немає, відомий портал XDA-Developers оголосив про прем’єру нового стабільного Android 4 жовтня. Вихідний код ОС Android 12 буде розміщений в Android Open Source Project (AOSP).

Не виключено, що остаточна дата релізу все ж зміниться – сам Google ніяких анонсів не публікував. Але, судячи з попередніх релізів, компанія навіть трохи запізнилася з випуском стабільної Android 12; ймовірно, через складнощі з організацією робочого процесу в умовах пандемії.

На відміну від деяких попередніх версій, новий Android був серйозно перероблений. Зміниться й інтерфейс, і система безпеки смартфонів. Як відомо, бета-версія Android 12 вже доступна для смартфонів Pixel від самого Google; а також деяких моделей від провідних брендів, включаючи Xiaomi, Realme, Oppo, OnePlus, Asus і Samsung.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua