У Windows 11 з’являться додатки Android

Стало відомо, що в магазині цифрового контенту Microsoft Store з’явилася сторінка Amazon Appstore, яку можна використовувати для установки додатків Android в Windows 11. Ця програма в цей час недоступна для користувачів, й для її завантаження потрібна активація коду продукту та доступність на використаної підсистеми Windows для пристрою Android.

Згідно з повідомленнями, Amazon Appstore стане одним з варіантів установки додатків Android на Windows 11. Очікується, що користувачі зможуть самостійно завантажувати програми для установки мобільного програмного забезпечення або використовувати Amazon Appstore, який має більш звичний і інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс.

Крім того, користувачі зможуть шукати й переглядати опис додатків для Android в магазині Microsoft, але при спробі завантажити додаток на свій пристрій вони будуть перенаправлені в Amazon Appstore.

Незалежно від того, як користувачі будуть завантажувати програми для Android, для їх запуску буде використовуватися підсистема Windows для Android, яку раніше можна було побачити в магазині Microsoft.

В цей час підсистема Windows для Android недоступна у відкритому доступі, тому поки рано говорити про появу повної підтримки завантаження додатків Android. Корпорація Microsoft підтвердила, що до 5 жовтня, моменту запуску Windows 11, в операційній системі не буде підтримки додатків для Android. Очікується, що вона з’явиться до кінця року, але точна дата поки не оголошена.

У Windows 11 з'являться додатки Android

Оновлені додатки будуть доступні в наступній збірці Windows 11

Microsoft продовжує працювати над виправленням відомих помилок і додаванням нових елементів в Windows 11, яка офіційно буде запущена 5 жовтня. Напередодні цієї події інсайдерам на бета-каналі стала доступна збірка Windows 11 22000.194, яка отримала ряд виправлень, а також підтримку установки оновлених додатків “Ножиці”, “Калькулятор” і “Годинник”, які тепер доступні в магазині Microsoft …

Що стосується виправлень, то в новій збірці операційної системи їх дуже багато. Розробники виправили проблему, через яку у рядках заголовків могли з’являтися артефакти при активації, а потім деактивації контрастною теми, що ускладнювало використання кнопок “Згорнути”, “Розгорнути” і “Закрити”.

Виправлена помилка, через яку в деяких випадках блокувалася можливість використання Bluetooth при підключенні пристроїв. Виправлені помилки, що перешкоджають правильному показу субтитрів у додатках. Також виправили помилку, із-за якої при використанні Modern Standby з’являвся GSOD.

Крім того, збірка Windows 11 22000.194 відповідає системним вимогам для встановлення програмної платформи на фізичних пристроях і віртуальних машинах. З-за цього на раніше запущених віртуальних машинах може виникнути проблема з оновленням операційної системи до останніх версій.

Корпорація Microsoft внесла ряд менш помітних виправлень для підвищення стабільності платформи.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 1.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: