iPhone 14: Три моделі з частотою 120 Гц

Apple офіційно представила iPhone 13 серії кілька днів тому. Буквально вчора ця нова серія офіційно почала передпродажну підготовку і буде поставлятися з 24 вересня. Однак ще до запуску серії iPhone 13 у нас вже були ранні повідомлення про iPhone 14 серії.

Згідно з інформацією з ланцюжка постачання Apple, принаймні одна з моделей iPhone 14 серії буде використовувати OLED-дисплей LTPS. Цей смартфон збереже звичну для більшості iPhone частоту оновлення 60 Гц. Звичайно, ця модель буде найдешевшою в серії iPhone 14.

iPhone 14: Три моделі з частотою 120 Гц

Однак будуть три інші моделі, які будуть використовувати дисплей LTPO зі змінною частотою оновлення 120 Гц. Нагадаємо, що в iPhone 13 цього року тільки моделі Pro і Pro Max використовують дисплей LTPO зі змінною частотою оновлення 120 Гц.

Крім того, всі панелі для моделей iPhone 13 Pro і Pro Max були від Samsung. Однак нові звіти припускають, що LG увійде в ланцюжок постачання LTPO Apple з наступного року. Компанія стане другим постачальником цього дисплея для Apple.

Як ми вже знаємо, в iPhone 14 серії не буде 5,4-дюймової мінімоделі. Ця серія буде мати 6,1-дюймовий iPhone 14, 6,1-дюймовий iPhone 14 Pro, 6,7-дюймовий iPhone 14 Max і 6,7-дюймовий iPhone 14 Pro Max.

Технічні характеристики Apple iPhone 14

На цей час існує не так багато інформації про iPhone 14 серії. Однак є витік передбачуваних специфікацій всієї серії. Це перша інформація для цієї серії, і на цей момент ми не можемо підтвердити вірогідність звіту.

iPhone 14: Три моделі з частотою 120 Гц

У звіті показано, що iPhone 14 та iPhone 14 Pro будуть використовувати 6,06-дюймовий екран. Однак iPhone 14 Max і iPhone 14 Pro Max будуть поставлятися зі збільшеним дисплеєм 6,68 дюйма. Крім того, у двох основних версіях iPhone 14 й iPhone 14 Max будуть використовуватися дисплеї LTPS.

Однак iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max будуть поставлятися з екранами LTPO. З цієї точки зору здається, що iPhone 14 Max має нижче позиціювання, ніж iPhone 14 Pro.

Що стосується конфігурації ядра, iPhone 14 серії буде поставлятися з новим процесором Bionic A16. Цей чип побудований з використанням 4-нм виробничого процесу. За винятком базової версії iPhone 14, в якій все ще використовується подвійне налаштування камери заднього виду, все решта три моделі мають потрійне налаштування камери заднього виду.

Водночас буде оновлено основну камеру двох вищих моделей. Ми очікуємо 1/1,3-дюймовий 48-мегапіксельний датчик, і є повідомлення, що нова 48-мегапіксельна камера може використовуватися для понадширокосмугового об’єктива.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: