Складні смартфони Google, Vivo, Xiaomi та Oppo готові до випуску

В останньому кварталі цього року ми чекаємо анонсу Google Pixel 6 і Pixel 6 Pro, і на цьому план з випуску прем’єр-флагманів 2021 року можна вважати виконаним. Правда, є ймовірність, що нам покажуть Xiaomi 12, але він буде позиціюватися як флагман 2022 року.

Але фахівець компанії DSCC, яка спеціалізується на дисплеях, сказав, що щось цікаве нам покажуть до кінця 2021 рік, і ми говоримо про складні смартфони.

Він опублікував список пристроїв з адаптивними 120-герцовими OLED-дисплеями з зазначенням часу їх випуску. Примітно, що складні смартфони від Google, Vivo, Xiaomi й Oppo входять в число прем’єр четвертого кварталу 2021 року і також є ймовірність, що Samsung W22 5G буде пропонувати складаний дизайн, але чи буде він мати гнучкий дисплей залишається невідомим.

Очікується, що в цьому списку з’явиться Xiaomi 12, і сюрпризом є те, що список містить Huawei Mate 50 Pro, хоча важко повірити в можливість його появи в четвертому кварталі цього року. У список пристроїв також входить Samsung Galaxy Note 20 Ultra, який, як відомо, був скасований.

Ця помилка ставить під сумнів той факт, що інша інформація також вірна. Можливо, вся річ у тім, що список був складений на початку цього року і тоді Samsung ще не зважилася на випуск поновлення в рамках серії Galaxy Note. Також не було впевненості в тому, що Mate 50 Pro затримається.

Складні смартфони від Google, Vivo, Xiaomi та Oppo можуть з’явитися в четвертому кварталі 2021 року

Складні смартфони Google, Vivo, Xiaomi та Oppo готові до випуску

Згідно з недавнім звітом дослідження CounterPoint, у 2021 році, очікується, що ринок складних смартфонів виросте в 3 рази в порівнянні з 2020 роком. Постачання у 2021 році залишаться однозначними — близько 9 мільйонів одиниць.

Проте в порівнянні з 2020 роком ринок як і раніше буде рости, при цьому Samsung буде домінувати з часткою ринку більш як 88%. До 2023 року ми очікуємо 10-кратного зростання постачання складних смартфонів. Ми очікуємо, що навіть з урахуванням того, що на ринок складних смартфонів увійде більше OEM-виробників, Samsung продовжить домінувати з часткою ринку майже 75%.

Якщо Apple планує випустити складний смартфон до 2023 року, це буде не тільки переломний момент в прийнятті складних рішень в мейнстрим, але також поліпшить вихід компонентів і збільшить масштаб всього ланцюжка постачання.

«Завдяки значному зниженню цін, поліпшеному дизайну і зовнішньому вигляду Samsung, швидше за все, націлюється на молодих покупців новим складним смартфоном Flip. Нові моделі Galaxy Z також отримають підтримку S Pen, які можуть допомогти поглинути чинних користувачів Note », – сказала старший аналітик Джені Парк, яка очолює дослідження в Counterpoint.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: