Huawei запускає операційну систему Harmony Mine

Вчора Huawei оголосила про запуск операційної системи Harmony Mine. Це також перший випадок, коли HarmonyOS буде використовуватися для такого додатка. Ван Ченлу (Wang Chenglu), президент підрозділу Huawei по ШІ для споживчого бізнесу і бізнес-відділу інтелектуальних повноцінних сценаріїв, сказав, що запуск операційної системи Harmony Mine означає, що HarmonyOS Ecology зробила ключовий крок з 2C на 2B. Це відкриває більше можливостей для застосування HarmonyOS.

За словами Вана, спочатку було багато історій про те, що HarmonyOS – це форк Android. Він стверджує, що «такого роду сумніви нормальні, тому що складність операційних систем і мікросхем набагато перевершує будь-яку одноточкову технологію». Вперше HarmonyOS була створена у 2016 році, проте на той момент компанія не випускала цю систему для смартфонів. Тоді компанія використовувала цю систему тільки для Інтернету речей. Фактично, схоже, Huawei не очікувала використовувати цю систему для чогось більшого, ніж IoT. Заборона США підштовхнула китайського виробника, і компанія не шкодує про це.

Ван Ченлу сказав, що поточна кількість користувачів HarmonyOS 2 перевищує 100 мільйонів. Крім того, кількість зареєстрованих розробників додатків перевищила 1,3 мільйона, а кількість партнерів по обладнанню перевищує 1700.

Huawei запускає операційну систему Harmony Mine

Він оголосив про останні тенденції розвитку HarmonyOS з відкритим вихідним кодом:

  • У вересні 2020 року Open Atom Open Source Foundation оголосив про відкритий вихідний код після отримання пожертви на проєкт з відкритим вихідним кодом OpenHarmony і запустив OpenHarmony версії 1.0;
  • У грудні 2020 року сім підрозділів створили робочий комітет проєктної групи OpenHarmony. Huawei є одним з учасників проєкту з відкритим вихідним кодом і одним з користувачів версії з відкритим вихідним кодом;
  • У червні 2021 року була запущена версія OpenHarmony 2.0 Canary, що підтримує безліч інтелектуальних термінальних пристроїв.

Mine Hong, спільно запущений Huawei і National Energy Group, заснований на проєкті з відкритим вихідним кодом OpenHarmony. Ван Ченлу сказав, що запуск Mine Hong стане великим кроком у перетворенні промислового Інтернету.

За останні кілька місяців Huawei випустила систему HarmonyOS для декількох смартфонів. Випуск цієї системи для смартфонів був масовим. З 2 червня компанія випустила цю систему для більш ніж 100 мільйонів смартфонів / планшетів Huawei та Honor. Це найбільше оновлення в історії компанії. Компанія Huawei спочатку планувала випустити цю систему для 300 мільйонів пристроїв до кінця цього року. Однак після досягнення 100 мільйонів кілька днів тому компанія збільшила цю мету до 400 мільйонів.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: