Blackview BV6600 Pro: Найдоступніший смартфон з тепловізійною камерою

Нещодавно Blackview оголосила про випуск BV6600 Pro, самого доступного захищеного телефону з тепловізійною камерою.

Тепловізійні камери знайшли безліч застосувань і стали незамінними в сільськогосподарському, промисловому, медичному, військовому, будівельному, морському та інших секторах. Здається, що це далеко від нашого повсякденного життя, але насправді це не так.

Від перевірки температури води до пожвавлення суспільного життя прекрасними телевізійними фотографіями — тепловізійні камери можуть багато. Вам не потрібна професійна автономна інфрачервона камера, вам цілком вистачить міцного телефону з термічною камерою — Blackview BV6600 Pro.

Blackview BV6600 Pro має тепловізійну камеру від Teledyne FLIR, світового лідера в розробці, виробництві та маркетингу тепловізійних інфрачервоних камер. Teledyne FLIR пропонує диверсифікований портфель, який обслуговує ряд додатків на державних і оборонних, промислових і комерційних ринках.

Blackview BV6600 Pro: Найдоступніший смартфон з тепловізійною камерою

Цікаві застосування тепловізора BV6600 Pro

Завдяки вдосконаленому тепловізійному датчику Blackview BV6600 Pro можна використовувати для показу невидимою інфрачервоної енергії на відстані до 25 метрів і вимірювання змін температури в вигляді тепловізійних зображень або відео. Цей потужний тепловізор доступний для різних застосувань в повсякденному житті більше, ніж ви можете собі уявити.

Використання в приміщенні

Ми проводимо велику частину часу вдома, особливо в період ізоляції. А BV6600 Pro буде надійним партнером і завжди знайде своє місце в домашніх умовах. По суті, ви можете використовувати його для виявлення електричних несправностей, перевірки того, чи не забитий обігрівач, щоб переконатися, що не зламаний камін, визначити місцеперебування вологи, що викликає цвіль, або знайти безпечний шлях евакуації в разі пожежі.

Що ще більш цікаво, ви також можете знайти найзручніше місце в будинку, дістати найхолодніше пиво або газовану воду з холодильника, щоб насолодитися літніми вечірками, знайти свого неслухняного вихованця, який сховався десь у вашому будинку, перевірити, чи достатньо тепле дитяче молоко або з’ясувати, коли суп має найкращу температуру і готовий до вечері.

Зовнішнє використання

BV6600 Pro також стане в пригоді на вулиці та в подорожах. Ви можете виявляти потенційні джерела загоряння або пожежі, які все ще палають, обходити небезпечних тварин в їхньому стані візуального маскування, перевіряти, чи не ховається хтось за деревами під час нічної пробіжки, знаходити товаришів, що загубилися, або діагностувати несправні частини всередині вашої машини. Цей тепловізійний телефон просто універсальний.

Соціальне використання

Є й інші кумедні способи використання. Ви можете робити теплові селфі зі своїми дітьми або партнером і вражати навколишніх високотехнологічною модою. Або просто запишіть такі моменти, як вечірка з друзями, в тепловізійному стилі.

Якщо ви активні в соціальних мережах і хочете залучити більше прихильників, просто опублікуйте в інтернеті унікальні термографічні роботи. BV6600 Pro дозволяє вам досліджувати світ зовсім по-новому. Все вийде крутим і особливим.

Blackview BV6600 Pro: Найдоступніший смартфон з тепловізійною камерою

Основні ноу-хау тепловізора BV6600 Pro

Завдяки такому практичному і різноманітному використанню, точне знання того, як використовувати тепловізійну камеру, може допомогти вам отримати максимальну віддачу від Blackview BV6600 Pro.

Що стосується обладнання або пристроїв, спершу зробіть знімки пристрою, що схильний до відмови, коли він знаходиться в нормальному режимі роботи. Завантажте зображення і додайте докладні описи та рівні сигналів тривоги по температурі. Потім можна приступити до термографічних обстежень. Якщо виявлена ​​температура набагато нижче або вище нормальної робочої температури, це означає, що пристрій вимагає подальшого дослідження.

Аналізуйте зображення за допомогою програмного забезпечення для звітів про теплові режими, щоб ви могли швидко визначити теплові характеристики вашого обладнання і краще передбачити, коли воно потребує обслуговування.

Для інших цілей використовувати цей пристрій ще простіше. Просто наведіть BV6600 Pro на об’єкти, які потрібно перевірити, і визначте, якщо щось не так. Воно може і бути не таким точним, як професійні пристрої для візуалізації, але в будь-якому випадку може бути основним довідковим матеріалом.

Питання і відповіді про тепловізор BV6600 Pro

Оскільки інфрачервоний тепловізор може бути новим для більшості, деякі поширені запитання перераховані нижче, щоб ви змогли краще дізнатися про тепловізор та BV6600 Pro.

П: Чи небезпечно теплобачення?

Ні. Насправді тепловізорна система буде безконтактної, неінвазивної та пасивної. Вона вимірює тепло, що виділяється об’єктами, і використовує спеціальне програмне забезпечення для визначення розрахункової температури. Тепловізійні камери НЕ будуть випромінювати небезпечне випромінювання в будь-якій формі й не заподіють шкоди.

П: Чи можуть тепловізійні камери бачити крізь стіни?

Ні. Стіни товсті та досить ізольовані, щоб блокувати будь-яке інфрачервоне випромінювання з іншого боку. Якщо ви направите камеру на стіну, вона просто виявить тепло від поверхні стіни. Однак якщо щось всередині стіни викликає значну різницю температур, наприклад виток води та відсутність ізоляції, камера зможе виявити це на поверхні.

П: Чи працюють тепловізійні камери через скло?

Ні. Тепловізійні камери зазвичай не працюють через скло. Якби ви зробили знімок з вікна, все, що ви отримаєте — це зображення, що показує вас, що тримає камеру, плюс інформацію про температуру. Це пов’язано з тим, що скло є матеріалом з високою здатністю, що показує і може фільтрувати інфрачервону інформацію і зображену температуру об’єктів.

Blackview BV6600 Pro дає в цілому відмінні враження від тепловізора. І ще до того, як ви його отримаєте, ви вже можете подумати про те, як максимально ефективно використовувати можливості теплобачення.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: