Huawei AppGallery в серпні виявив 494 проблемних додатків

Huawei AppGallery оголосив, що з метою підвищення безпеки літніх освітніх програм для користувачів в серпні запустив спеціальний тест для освітніх програм.

Функція безпеки відразу ж заробила, протестувавши десятки тисяч додатків. Цікаво, що всього було виявлено 494 проблемних додатки. Звичайно, ці програми більше не доступні в магазині додатків Huawei.

Деякі з цих додатків отримали повідомлення, що потрібно виправити потенційні проблеми, перш ніж вони зможуть повторно вийти на ринок.

Huawei AppGallery в серпні виявив 494 проблемних додатків

За наявними даними, цей спеціальний проєкт включає десятки тисяч додатків майже в 10 підрозділах. Деякі з підрозділів включають переклад, англійська мова, підготовку до іспитів, аудіювання, читання і т. і.

24,32% проблемних додатків мають проблеми з рекламою, такі як часті спливаючі вікна. Крім того, 75,68% проблемних додатків мають серйозні проблеми зі збоями, неможливістю увійти в систему та іншими функціональними проблемами. В цей час проблемні додатки або видалені, або відправлені на виправлення.

Дитячий режим Huawei AppGallery

Крім того, в магазині додатків Huawei тепер доступний новий режим. Цей режим є новим «дитячим режимом», який призначений тільки для неповнолітніх користувачів.

Користувачі смартфонів можуть створити дитячий обліковий запис через дорослий обліковий запис Huawei. Звідти вони можуть увійти в обліковий запис дитини на телефонах і планшетах Huawei, щоб випробувати дитячий режим.

В цьому режимі все, до чого може отримати доступ смартфон, буде безпечно для дітей. Фактично, якщо Ви знаходитесь в цьому режимі, багато «додатки для дорослих» не завантажені. Таким чином, батьки можуть залишити пристрій дітям, не побоюючись того, що вони отримують в магазині додатків Huawei.

Дитячий режим може фільтрувати, чи відповідає віку контент додатків, посилювати рекомендації по позитивному значенню і рекомендувати контент за допомогою ручної настройки.

Він також активно виключає певну рекламу і просування. Крім того, в дитячому режимі користувачі не можуть переглядати вміст коментарів на сторінці відомостей про програму.

Крім того, користувачі не зможуть коментувати додатки та взаємодії на форумі. Також смартфон не отримає персоналізованої маркетингової активності.

Huawei невпинно працює над своєю екосистемою, і поки справи у компанії йдуть непогано. Безсумнівно, екосистема HarmonyOS все ще далека від подібних їй Android і iOS. Однак, оскільки цю систему використовують майже 100 мільйонів смартфонів, і вона буде відрізнятися від інших операційних систем для смартфонів.

Однак якщо Huawei повинна вийти на рівень iOS і Android, їй слід подумати про глобальний випуск. Поки тільки китайські моделі отримують HarmonyOS. Це зміниться досить скоро, і ми нарешті побачимо справжню майстерність Huawei.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: