Всього 10% власників iPhone планують перейти на iPhone 13

Менее чем через неделю Apple представит новое семейство флагманских смартфонов. Опрос, проведенный Savings, показывает, что только 10% пользователей iPhone планируют перейти на новую модель.

Более 1500 пользователей смартфонов Apple приняли участие в опросе. Из опрошенных только 10% заявили, что планируют приобрести iPhone 13, в то время как 64% участников опроса заявили, что не собираются обновлять свой смартфон.

Более четверти, 26% респондентов, затруднились с ответом. Из тех, кто планирует обновление, 33% владеют iPhone младше года. Респонденты ожидают, что новые смартфоны Apple будут иметь улучшенную камеру, большую емкость аккумулятора и поддержку спутниковой связи. 8% респондентов ждут новых цветов корпуса, а еще 4% все еще надеются, что Apple вернет сканер отпечатков пальцев в новые смартфоны.

В июле аналитик JPMorgan заявил, что потенциал продаж iPhone 13 может превзойти ожидания инвесторов. Банк ожидает, что Apple продаст 226 миллионов новых смартфонов в 2022 финансовом году. Другие инвесторы ожидают, что объем продаж составит 150–210 миллионов единиц.

IPhone 13 будет иметь меньший вырез для камеры на лицевой панели, экраны с высокой частотой обновления в версиях Pro, улучшенные камеры и спутниковую поддержку для экстренных вызовов. Более подробная информация о возможностях новых смартфонов Apple станет официальной во вторник, 14 сентября.

Всього 10% власників iPhone планують перейти на iPhone 13

iPhone 14 позбудеться виїмки та виступу задньої камери

Apple представить смартфони серії iPhone 13 вже наступного вівторка, 14 вересня. А в мережі ходять чутки про смартфони компанії, випуск якого відбудеться у 2022 році. Авторитетне джерело витоків Джон Проссер стверджує, що iPhone 14 буде хвалитися радикально новим дизайном.

За словами джерела, iPhone 14 втратить виїмку у верхній частині екрану на користь непомітного круглого вирізу. Про це раніше повідомляв аналітик Мін-Чі Куо. До того ж в наступному році смартфони Apple матимуть задню панель без виступів, бо камера, нарешті, буде на одному рівні з корпусом, вперше з часів iPhone SE першого покоління.

iPhone 14, за словами Проссером, отримає титановий корпус і круглі кнопки регулювання гучності, аналогічні тим, що використовуються в iPhone SE. Динамік і мікрофон по нижньому краю будуть прикриті сітками, які замінять нинішнє рішення у вигляді розташованих в ряд отворів.

Згідно з більш раннім чуткам, в серію iPhone 14 увійдуть три смартфони. Компактну мініверсію пристрою компанія випускати не буде, оскільки попит на маленькі смартфони не виправдав очікувань Apple.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: