Apple Watch Series 7: Випуск під питанням

Apple нарешті підтвердила, що збирається провести свій наступний захід із запуску 14 вересня, і технічний гігант назвав цей захід «California Streaming».

Цілком очевидно, що хедлайнером буде серія iPhone 13, яка змінить серію iPhone 12 2020 року, що складається з iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max.

Ще один продукт, який, ймовірно, буде випущений — це Apple Watch Series 7, наступник торішніх Apple Watch Series 6, котрі дебютували разом з серією iPhone 12.

Apple Watch Series 7 не будуть доступні при запуску?

Apple Watch Series 7: Випуск під питанням

У новому звіті стверджується, що Apple може відкласти випуск Apple Watch Series 7 через проблеми, пов’язані з виробництвом, але не пояснює, в чому саме полягає ці проблеми.

Це означає, що, хоча Apple анонсує Apple Watch Series 7 на наступному тижні, нові моделі прийдешніх розумних годинників не будуть пропонуватися для покупки приблизно до кінця жовтня. Компанія також може випустити певні моделі та щось відкласти, але ми не можемо сказати напевно.

Якщо звіти дійсно вірні, то на цей раз інша зміна полягає в тому, що Apple скорочує увагу до більшої кількості функцій, пов’язаних зі здоров’ям, і швидше за все намагається запустити розумний годинник з новим дизайном з плоскими краями, новим дисплеєм і чипсетом.

В іншому звіті стверджувалося, що Apple Watch Series 7 матиме два різні розміри, як і попередні моделі, але вони будуть 41-міліметровими та 45-міліметровими, причому в останніх буде використовуватися великий 1,9-дюймовий дисплей.

У цьому дисплеї буде використовуватися нова технологія ламінування, яка наблизить дисплей до захисного скла, що також імовірно викликає затримку виробництва.

Над чим ще працює Apple?

Крім того, Apple, ймовірно, випустить наступника Apple Watch SE у 2022 році разом з міцною моделлю, яка буде націлена на спортивних користувачів. З інших новин, пов’язаних з Apple, компанія недавно опублікувала заяву про свої плани відкласти створення системи виявлення жорстокого поводження з дітьми.

У заяві йдеться: «Минулого місяця ми оголосили про плани зі створення функцій, покликаних допомогти захистити дітей від хижаків, які використовують засоби комунікації для вербування та експлуатації дітей, а також для обмеження поширення матеріалів про сексуальне насильство над дітьми», «На основі відгуків клієнтів, правозахисних груп, дослідників та інших, ми вирішили виділити додатковий час в найближчі місяці, щоб зібрати інформацію та внести поліпшення, перш ніж випустити ці критично важливі функції безпеки дітей».

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: