Telegram троллит WhatsApp

Суперництво між WhatsApp і Telegram всім добре відомо, і це протистояння відкрило нову главу в соціальній мережі Twitter, в якій Telegram епічним тролем знущається з (кого/чого) WhatsApp: «Який зараз рік?»

Платформа обміну повідомленнями, створена братами Дуровими, скористалася публікацією WhatsApp в їх офіційному акаунті Twitter, в якому оголошується про перенесення чатів з iOS на Android, щоб імітувати цю функцію за допомогою мема, в якому ви можете прочитати: «Який зараз рік?».

WhatsApp недавно оголосив про перенесення чатів між iPhone та Android і опублікував це кілька днів тому у своєму офіційному акаунті у Твіттері, і Telegram скористався цим моментом, щоб пожартувати над самою соціальною мережею, нагадавши користувачам про пропрієтарну службу чату від Facebook. Про те, що на його платформі реалізовано автоматичне резервне копіювання всіх чатів в хмарі й що користувачі можуть перемикатися з iOS на Android і навпаки без необхідності міграції.

Telegram також знущається з WhatsApp, тому що ця нова функція ще не повністю реалізована, оскільки вона дозволяє переносити тільки чати з iOS на Android, а не навпаки, і, більш того, це не так. Зараз це доступно тільки для пристроїв корейського виробника Samsung.

Telegram троллит WhatsApp

Хоча Telegram на світлові роки випереджає WhatsApp по функціональності, додаток для обміну миттєвими повідомленнями, що належить Facebook, як і раніше є найпопулярнішим у світі з більш ніж двома мільярдами активних користувачів на місяць. Але ми практично бачимо, як змінюється тренд і що все більше і більше користувачів переходять з WhatsApp на Telegram.

Telegram проти WhatsApp

Нещодавно Telegram приєднався до престижного клубу додатків, кількість завантажень яких перевищує один мільярд в Google Play.

Telegram був запущений у 2013 році та з моменту свого створення став найбільшим конкурентом WhatsApp. Однак поки це не великий конкурент з точки зору кількості користувачів — правда в тому, що Telegram набагато перевершує WhatsApp з точки зору функціональності, безпеки та конфіденційності, а також частоти оновлень.

Звичайно, Індія є найбільшим ринком для Telegram, і це становить 22% його установок з цієї країни, за ними йдуть Росія та Індонезія.

Таким чином, Telegram стає п’ятнадцятим додатком, який звантажували понад мільярд разів, що не дорівнює кількості користувачів. Таким чином, він приєднується до інших сервісів, таких як WhatsApp, Messenger, Facebook, Instagram, Snapchat, Spotify або Netflix.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: