OPPO та японський архітектор Кенго Кума створили інсталяцію для Міланського тижня дизайну — 2021

Провідний світовий виробник і новатор у сфері інтелектуальних пристроїв OPPO у співпраці з японським архітектором Кенго Кумою створив композицію «Бамбукове кільце Bamboo (竹) Ring».

OPPO та японський архітектор Кенго Кума створили інсталяцію для Міланського тижня дизайну — 2021
«Бамбукове кільце Bamboo (竹) Ring»: симфонія легкості та форми від OPPO й Кенго Куми

Мультисенсорна інсталяція відповідає темі «Творчі зв’язки», яка поєднує архітектуру й музику, дизайнерські інновації, технологічну майстерність і користувацький досвід, щоб створити відчуття часу та простору. Композицію демонструватимуть у дворі Кортіль де Баньї в Мілані під час Міланського тижня дизайну до 19 вересня.

OPPO та японський архітектор Кенго Кума створили інсталяцію для Міланського тижня дизайну — 2021

Цей проєкт є частиною виставки Кенго Куми й OPPO «Бамбукове кільце Bamboo (竹) Ring», яка дебютувала під час Лондонського фестивалю дизайну у 2019 році. Експозиція досліджувала гармонійні стосунки між людьми та природою, демонструючи легкі, але міцні конструкції з бамбука та вуглецевого волокна. Цьогоріч експериментальна інсталяція OPPO використовує новаторські технології, щоб задіяти всі органи чуття за допомогою оркестрових партитур, створених японською скрипалькою Мідорі Коматі.

Композиція, що символізує зміну пір року, заохочує публіку насолоджуватися мелодією. Мінливі звукові ландшафти поєднують скрипку Мідорі з програмою OPPO Relax, що відтворює звуки природи й міст, записані в різних куточках світу, зокрема в Рейк’явіку, Пекіні та Токіо.

OPPO та японський архітектор Кенго Кума створили інсталяцію для Міланського тижня дизайну — 2021

«OPPO — бренд, орієнтований на людину, зосереджений на інноваціях для всього людства. Тож ми раді знову співпрацювати з Кенго Кумою, архітектором, який відомий бездоганним поєднанням природи та культури. Разом ми демонструємо, як технології та дизайн додають цінності повсякденному життю, що відповідає філософії бренду “Технологія як форма мистецтва” та його місії “Технології для людства, доброта для всього світу”», — сказав Цзіньтун Чжу, керівник Лондонського центру дизайну OPPO.

Інсталяція з кілець бамбука та вуглецевого волокна перетворюється на музичний інструмент за допомогою інноваційної технології OPPO. Нові тактильні двигуни та смуги гучномовців MEMS створюють захопливий і різноманітний звук.

«Коли я проєктую архітектурні об’єкти, мене цікавить ритм і тон, а не силует, і сучасна музика дає мені багато підказок. Цей проєкт — одна зі спроб відкрити нові ритми й тони в архітектурі, поєднавши візуальний та акустичний досвід», — зауважив Кенго Кума.

Після Міланського тижня дизайну OPPO подарує «Бамбукове кільце Bamboo (竹) Ring» парку Арте Селла в Трентіно, Італія, де розташований Музей сучасного мистецтва з експонатами просто неба.

Більше про мультисенсорну інсталяцію «Бамбукове кільце Bamboo (竹) Ring» можна дізнатися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=0CsXW6Lfde0

Про компанію OPPO

OPPO — провідний світовий бренд смарт-пристроїв. Із моменту випуску свого першого мобільного телефона у 2008 році OPPO невпинно прагнуть до створення технологій серцем і душею. Продукти OPPO поєднують передові технологічні можливості та просту у використанні функціональність у пристроях із приголомшливим дизайном. OPPO працюють більше ніж у 40 країнах і регіонах, маючи 6 науково-дослідних інститутів і 5 R&D-центрів по всьому світу, а також Міжнародний центр дизайну в Лондоні. OPPO прагнуть підтримувати розробку стандартів 5G у всьому світі та першими представили комерційний смартфон 5G на європейському ринку. Бренд співпрацює з понад 50 провідними світовими операторами, щоб пришвидшити масштабне впровадження 5G завдяки своїм інноваційним технологічним рішенням.

Дізнайтеся більше про роботу OPPO та бачення 5G: www.oppo.com/en/discover/technology/.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: