iOS 15 буде запитувати дозвіл на рекламу

Згідно з недавнім звітом, Apple додала нагадування, щоб запитати користувачів iOS 15, чи хочуть вони включити персоналізовану рекламу у власному додатку.

«Персоналізована реклама» Apple використовує історію покупок користувача в App Store та інші статистичні дані, щоб інформувати новини та акції реклами, яка буде показана в додатку.

До iOS 15 параметри персоналізованої реклами не показувались користувачам безпосередньо. Однак такий варіант був завжди. Зазвичай він прихований в «Налаштування»> «Конфіденційність»> «Apple Ads». На жаль для багатьох користувачів, цей параметр включений за замовчуванням.

iOS 15 буде запитувати дозвіл на рекламу

Однак в iOS 15 Apple вперше відкриє офіційний додаток. За допомогою цієї опції користувачі отримають підказку, чи дозволити включення персоналізованої реклами. Таким чином, вам не потрібно переміщатися по влаштуванню, щоб відключити цю функцію.

Однак важливо відзначити, як це працює, і це може бути шкідливим для користувачів. Якщо вимкнути персоналізовану рекламу, кількість рекламних оголошень, які ви будете отримувати, не зменшиться. Однак актуальність цих оголошень для вас знизиться.

Це тому, що Apple не буде знати, де ви були останнім часом. Таким чином, вона просто буде відправляти випадкові рекламні оголошення на ваш пристрій. Звичайно, це буде дратувати багатьох користувачів.

Ця зміна Apple може бути зроблена, щоб уникнути антимонопольного контролю. Чиновник раніше обмежував сторонню рекламу, запровадивши прозорість відстеження додатків. Однак він не обмежував власну сторонню рекламу.

Apple відкладає випуск системи виявлення жорстокого поводження з дітьми

Apple планувала включити нову систему у свої iPhone. Ця система спрямована на контроль осіб, що допускають насильство стосовно дітей шляхом відстеження їх історії. Однак це також означає безліч проблем з конфіденційністю і зустріло жорсткий опір.

Apple недавно заявила:

«Ґрунтуючись на відгуках клієнтів, правозахисних груп, дослідників та інших, ми вирішили в найближчі місяці виділити додатковий час для збору інформації та внесення поліпшень, перш ніж випустити ці критично важливі функції безпеки дітей».

«Ми хочемо, щоб це стало зрозуміліше для всіх, тому що ми дуже позитивно і рішуче ставимося до того, що робимо, і ми бачимо, що це неправильно розуміють».

«Озираючись назад, ми допускаємо, що одночасне введення цих двох функцій було причиною для такого роду плутанини», – продовжила вона. «Абсолютно ясно, що багато таких повідомлень дуже сильно переплуталися. Ми справді віримо, що первісна реакція була: «Боже мій! Apple сканує мій телефон в пошуках зображень. Щось не те відбувається».

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: