Huawei Watch будуть підтримувати вимірювання тиску

Нині на ринку є кілька розумних годин, які підтримують вимірювання артеріального тиску, але не без використання сторонніх додатків.

Зараз користувачі розумних годин можуть легко перевіряти рівень кисню в крові, серцевий ритм, частоту пульсу і так далі. Однак отримання точних результатів вимірювання артеріального тиску за допомогою розумних годин не так популярно.

Найостанніші розумні годинники Samsung Galaxy (Galaxy Watch3 і Galaxy Watch Active2) можуть контролювати ваше кров’яний тиск. Однак користувачам необхідно спочатку відкалібрувати пристрій за допомогою традиційної манжети для вимірювання артеріального тиску.

Ще в травні Хе Ганг, президент лінійки мобільних телефонів Huawei для бізнесу, оголосив, що перші години Huawei Watch, які можуть вимірювати артеріальний тиск, пройшли реєстраційний тест на медичний пристрій.

Huawei Watch будуть підтримувати вимірювання тиску

За його словами, наступним кроком буде співпраця з професійними медичними установами для відкриття клінічної реєстрації. Судячи з наявної інформації, судовий процес почнеться в другій половині цього року.

Huawei набирає тестерів для цієї функції

Зараз Huawei набирає користувачів, які будуть тестувати функцію вимірювання артеріального тиску. Згідно зі звітом Weibo, набір співробітників здійснюється в членському центрі Huawei. Як і будь-який інший набір персоналу, цей набір має свої особливі якості.

Згідно зі звітом, для набору необхідно понад 20 випробувачів, а їх коло зап’ястя повинна бути більше ніж 200 мм. З огляду на останній набір співробітників, схоже, що функція вимірювання артеріального тиску на Huawei Watch не за горами.

Нещодавно Управління з лікарських засобів провінції Гуандун опублікувало «Оголошення про результати розгляду заявки на пріоритетне схвалення медичного обладнання другого класу (випуск 49)». Наречений реєстратор артеріального тиску ЕКГ, система аналізу ЕКГ, система аналізу аритмії, однозарядний колектор ЕКГ на зап’ясті та інші чотири продукти медичного призначення увійшли в процес пріоритетного затвердження.

На цей час нам невідома працездатність функції вимірювання артеріального тиску Huawei Watch. Однак для вирішення Samsung користувачам доведеться відкалібрувати пристрій перед використанням. Для цього ви повинні тричі виміряти свій кров’яний тиск за допомогою годинника і спеціального приладу для вимірювання артеріального тиску.

Вам потрібно буде ввести значення, отримані від автономного монітора, в додаток. Після цього ви можете вільно використовувати додаток зі свого розумного годинника. Чи буде рішення Huawei слідувати тим же методом, ще невідомо.

Проте компанія Huawei — одна з тих, хто займається високими технологіями в галузі. Завжди варто очікувати появи нових технологій від цієї компанії. Ймовірно, ми отримаємо більше інформації про функції вимірювання артеріального тиску Huawei Watch в найближчі тижні.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: