vivo представляє V1 – власний процесор обробки зображення

Компанія vivo представляє власний процесор обробки зображення V1. Розробка IPS процесора vivo зайняла 24 місяці, в процесі створення було задіяно понад 300 співробітників R & D центру інноваційних технологій обробки зображення.

«V1 – це повністю адаптований інтегральний процесор, призначений для обробки зображення і відео, важливий для vivo крок в розробці мікросхем. V1 допоможе компанії ще краще задовольняти потреби наших користувачів за рахунок оптимізації роботи додатків, що відповідають за запис зображення і відео», – зазначив Ху Байшань, виконавчий віце-президент і головний операційний директор vivo.

Ху Байшань, виконавчий віце-президент і головний операційний директор vivo
Ху Байшань, виконавчий віце-президент і головний операційний директор vivo

Згідно власної довгострокової стратегії, vivo планує подальший розвиток інноваційних технологій обробки зображення в чотирьох ключових напрямках: обробка зображення, операційна система, промисловий дизайн і продуктивність.

Обробка зображення – ключовий напрямок довгострокової стратегії vivo. Протягом 5 років компанія вкладає значні кошти в цю сферу, наслідком чого стала розробка численних проривних рішень, таких як система 5-осьової професійної стабілізації і м’яке підсвічування для селфі. У грудні 2020 року компанії vivo і ZEISS оголосили про довгострокове стратегічне партнерство у сфері інновацій та мобільної обробки зображень. Партнери поділяють взаємне прагнення прогнозувати і задовольняти найвибагливіші запити користувачів, а також здійснювати нові відкриття в області мобільної фотографії, завдяки спільним дослідженням і розробкам, які проводяться в vivo ZEISS Imaging Lab.

У партнерства компаній vivo і ZEISS два основних напрямки співробітництва. Перше – R&D напрямок: поєднання інноваційних технологій ZEISS з провідними технологіями і виробничими можливостями vivo в області мобільної фотографії, такими як ZEISS T* Coating і портретний стиль Biotar, які вперше були впроваджені в серії смартфонів vivo X60. Другий напрямок – спільні дослідження технологій обробки зображення, які ініціюють розвиток технологій професійної фотографії та відеозйомки нового рівня.

Мета vivo на найближчі 10 років – створювати видатні продукти, які об’єднають користувачів з цифровим світом. Компанія продовжить реалізацію своєї стратегії розвитку з метою стати довговічною корпорацією світового рівня.

Більше інформації про наші смартфони можна знайти на офіційному сайті: https://www.vivo.com/ua/uk/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Gizchina в Google News
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: