Huawei HarmonyOS отримує дві нагороди German Red Dot Design Awards

Huawei HarmonyOS — це нова операційна система від Huawei, яка встановлюється на мільйони смартфонів Huawei. З огляду на те, що Huawei випустить це оновлення для своїх сотень мільйонів смартфонів, HarmonyOS стане силою, з якою треба рахуватися.

Вчора Huawei оголосила, що система дизайну HarmonyOS, а також HarmonyOS cross-device connection and interaction отримали дві міжнародні нагороди за видатний дизайн на RedDot Award 2021 року.

Huawei HarmonyOS отримує дві нагороди German Red Dot Design Awards

За заявою компанії, HarmonyOS повертається до свого початкового дизайну та абстрагує динамічну мову від величезного всесвіту. Ця система також імітує фізичну динаміку в реальному світі. Крім того, вона включає універсальну гравітацію в дизайн динамічних ефектів.

Крім того, ця система пропонує нові дизайни, такі як кольори, шрифти та значки, для створення гармонійного цифрового світу. Вона також представляє легкий естетичний стиль, щоб надати користувачам новий інтерактивний досвід. Користувачі можуть приєднати універсальний супертермінал, перетягнувши його на дисплей. Крім того, користувачі можуть провести універсальну карту, щоб отримати будь-яку необхідну інформацію.

Huawei HarmonyOS отримує дві нагороди German Red Dot Design Awards

Німецька премія Red Dot Design Award — одна з чотирьох основних міжнародних нагород в галузі дизайну. Вона відома як «Оскар у світі дизайну». Це всесвітньо визнаний символ творчості та дизайну, а також флагман світового дизайну.

Розподілена технологія — одна з основних переваг HarmonyOS. Крім цієї технології, HarmonyOS 2 підтримує багатокамерний режим, мобільні телефони, планшети, годинники та навіть дрони. Ця система дозволяє підключати всі ці пристрої.

Прогрес адаптації Huawei HarmonyOS

Після процесу адаптації більше ніж 90 моделей Huawei тепер оснащені цією системою. З цього числа 56 — старі моделі від Huawei та Honor. За даними Huawei, більш як 300 мільйонів пристроїв (200 мільйонів пристроїв Huawei та 100 мільйонів пристроїв сторонніх виробників) отримають це оновлення в цьому році.

Компанія Huawei 2 червня офіційно випустила HarmonyOS 2 для смартфонів і інших пристроїв. За перший тиждень, до 9 червня, у нас вже було понад 10 мільйонів користувачів HarmonyOS.

За два тижні у цієї операційної системи було більш як 18 мільйонів користувачів. Після місяця поновлення у HarmonyOS було більше ніж 25 мільйонів користувачів. До кінця липня ця цифра збільшилася до понад 40 мільйонів.

Менш ніж за два місяці, за станом на початок серпня, у цієї операційної системи було більш як 50 мільйонів користувачів. Новий звіт показує, що у HarmonyOS 2 зараз більше ніж 70 мільйонів користувачів.

Очевидно, що до кінця цього року у цій системи буде понад 100 мільйонів користувачів. Це оновлення є найбільшим системним оновленням Huawei за всю її історію.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 2.75 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: