Instagram не працює в декількох країнах

Користувачі соціальної мережі Instagram поскаржилися на відмову сервісу. За даними Downdetector, в основному проблема торкнулася Індію, Україна, Узбекистан і ряд інших країн. Причини події поки невідомі.

Аварії почалися близько 8:15 за Гринвічем. 52% користувачів поскаржилися на додаток, 23% — на проблеми з сайтом, ще 25% не змогли під’єднатися до сервісу. Примітно, що з всієї екосистеми Facebook проблеми виникли тільки в Instagram — основна соціальна мережа і месенджер WhatsApp працюють нормально.

Це другий збій Instagram за останній місяць. На початку серпня користувачі також скаржилися на нестабільну роботу соціальної мережі — у них виникли проблеми із завантаженням стрічки та підключенням до сервісу. Потім проблеми торкнулися жителів Європи, Латинської Америки, США і Росії.

В мережі з’являється потік нових звітів, в яких наголошується, що Instagram не працює і не працює для багатьох користувачів.

Instagram вимагатиме від користувачів вказати дату народження

Instagram не працює в декількох країнах

Instagram нещодавно оголосив, що відтепер всі користувачі соціальної мережі зобов’язані вказувати дату свого народження. За заявою компанії, нові правила повинні «створити більш безпечний досвід для молодих користувачів».

Користувачам Instagram, які ще не вказали дату свого народження, буде запропоновано виправити це. В іншому випадку Instagram запросить дату народження під час запуску програми, і якщо ви його не вкажете, додаток закриється.

Тобто користувачі будуть змушені розкрити інформацію про дату свого народження для того, щоб і далі користуватися соціальною мережею. Instagram також планує публікувати оповіщення про певних повідомленнях і питати про день народження, перш ніж дозволити перегляд конфіденційного контенту.

Інформація про вік буде використовуватися для створення нових функцій безпеки, які, за словами компанії, допоможуть гарантувати, що певна вікова група отримає «правильний досвід» використання Instagram. Ще в березні Instagram вніс зміни в соціальну мережу, щоб заборонити дорослим відправляти повідомлення користувачам молодше 18 років, а в минулому місяці облікові записи користувачів у віці 16 років і молодше були закриті за замовчуванням.

Instagram розробляє систему штучного інтелекту, щоб правильно оцінювати вік користувачів, які вводять неправильну дату народження. У майбутньому, якщо технологія Instagram не узгоджується з віком, введеним користувачем, соціальна мережа запропонує кілька варіантів його перевірки.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 2.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: