iOS/iPadOS 15: Вийшла попередня Beta8 для розробників

Офіційна версія iOS/iPadOS 15 вийде у вересні. Сьогодні Apple випустила попередню версію Beta8 iOS/iPadOS 15 для розробників. Внутрішній номер версії — 19A5340a, і вона доступна для користувачів iPhone та iPad.

Це оновлення вийде всього через шість днів після його останнього випуску. У цій версії дуже мало змін, і ви можете публікувати знайдені. Цікаво відзначити, що компанія також випустила попередню версію Beta8 для розробників watchOS 8.

iOS/iPadOS 15: Вийшла попередня Beta8 для розробників

Зареєстровані розробники можуть завантажити файли конфігурації бета-версії iOS і iPadOS. Якщо Ви встановлюєте файл конфігурації оновлення бета-версії можна отримати через OTA. Система iOS 15 — це велике оновлення, яке вводить ряд нових функцій, спрямованих на те, щоб менше відволікатися і проводити більше часу з друзями та родиною.

iOS/iPadOS 15: Вийшла попередня Beta8 для розробників

FaceTime

Інтерфейс FaceTime був перетворений і отримав нову функцію SharePlay. Ви можете слухати музику, дивитися відео і показувати свій екран друзям і родині. У iMessage, якщо хтось ділиться з вами URL-адресами, фотографіями, новинними статтями або піснями, ви можете побачити їх в спеціальному додатку Apple.

Режим фокусування

Режим фокусування дозволяє створювати призначені для користувача режими повідомлень, щоб приховати нерелевантні додатки та повідомлення, коли ви працюєте або з сім’єю. Це допоможе вам зосередитися на поточній діяльності. Крім того, є нова зведення повідомлень, яка приховає менш важливі повідомлення.

Карти Apple

Apple Maps включає новий 3D-вид, який дозволяє вам бачити 3D-орієнтири в деяких містах. Він також пропонує імерсивні інструкції AR при ходьбі, а інструкції з водіння краще, ніж раніше, особливо на складних перехрестях.

Браузер Safari

Браузер Safari тепер підтримує угруповання тегів для поліпшення організаційної структури. Вперше розширені функції можна використовувати в браузері Safari на пристроях iOS. Пізніше в цьому році в деяких штатах США ви зможете додавати ідентифікаційні картки до Wallet, а Apple спрощує додавання карт-ключів від готелів, розумних домашніх замків і т. і. у додаток Wallet.

Spotlight

У Spotlight краще, ніж будь-коли раніше, можна отримати більш точні результати пошуку, а фотографії мають функцію «живого тексту». Ця функція дозволяє робити знімки з текстом, наприклад квитанції, і переводити їх в текст на iPhone. На фотографіях також можна ідентифікувати пам’ятки, книги, рослини та домашніх тварин, тому ви можете сфотографувати рослину й отримати інформацію, що це може бути.

Конфіденційність

Apple також додала ряд поліпшень конфіденційності, таких як новий звіт про конфіденційність додатків, який буде запущений на iPhone. Ця функція дозволить вам дізнатися, як часто додатки отримують доступ до конфіденційної інформації, такої як місце розташування і функції пошти з прихованим IP-адресою на пристрої.

Apple додала функціональні поліпшення протягом усього періоду тестування iOS 15. Наприклад, в тестовій версії iOS 15 Beta 4 був додатково змінений дизайн браузера Safari, додана підтримка зовнішніх акумуляторів MagSafe і багато іншого.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: