Нова PS5: Менший радіатор та ризик перегріву

Пару днів назад в мережі почали з’являтися перші повідомлення про нову модель PS5. Цей новий варіант останньої консолі Sony виявився легшим і продається в Японії, Австралії та США. Для порівняння, він важить на 300 грамів менше старих моделей.

Зовні консоль повністю аналогічна старим моделям, за винятком гвинта кріплення підставки під консоль. Однак згідно з новим звітом, причина зменшення ваги виявлена, і це викликає занепокоєння.

Популярний ютубер Остін Еванс виявив різницю. Він відкрив консоль на своєму каналі Youtube і стверджує, що у нової моделі радіатор став менше. Ось чому Sony вдалося змусити схуднути PlayStation 5 на 300 грамів. Однак в результаті цієї зміни тепло, що виходить від консолі, стало вище — вона виділяє на 3-5 градусів тепла більше, ніж старіша модель.

Судячи з усього, спірна зміна в PS5 має скоротити витрати

Радіатор передає тепло, що виділяється консоллю, назовні, в цьому випадку через повітря. Це важливий компонент для регулювання температури консолі. Зменшуючи цей важливий компонент, Sony вирішила пожертвувати чимось, і в майбутньому це може поставити під загрозу продуктивність.

Поки компанія не пояснила, чому вона внесла ця зміна у внутрішній дизайн консолі. Для консолей незвично зміни на такому ранньому етапі життєвого циклу. Користувачі стурбовані тим, що консолі менше ніж рік і вона вже пройшла через настільки важливі зміни. Ніхто не знає напевно, як «оригінальна версія» витримає час експлуатації, а також не знає, як буде стояти ця легша модель з таким зменшеним радіатором.

Очевидно, радіатор меншого розміру може знизити витрати на виробництво PS5. Як ви, можливо, знаєте, Sony почала продавати PS5 за ціною 499 доларів за пристрій з драйвером диска і 399 доларів за цифрову модель. Компанія почала втрачати гроші, але в недавній заяві повідомила, що більше не мати втрати з PlayStation 5.

PlayStation 5 — це ще один продукт, який постраждав від кризи на ринку напівпровідників. За словами представників Sony, ситуація може покращитися в середині 2022 року.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua