iPhone 13: Супутниковий зв’язок LEO без стільникового зв’язку

Apple готує своє наступне велике досягнення — серію iPhone 13. За словами відомого інформатора Джона Проссером, нові смартфони будуть представлені 14 вересня.

Фірма з Купертіно почне розсилати запрошення для преси на захід за тиждень до заходу. Буде чотири нових iPhone, і скоро з’являться важливі оновлення. Найвідоміші з них містять меншу виїмку, частоту оновлення 120 Гц, процесор Apple A15 і багато іншого.

Відомий аналітик Apple Мінг-Чі Куо повідомив, що в серії iPhone 13 з’явиться революційна технологія. У своїй останній записці для інвесторів Куо сказав, що очікує, що в майбутніх моделях iPhone 13 буде реалізований режим супутникового зв’язку на низькій навколоземній орбіті (НГО).

Що особливого в iPhone 13 серії, що має режим супутникового зв’язку LEO? Що ж, це дозволить користувачеві iPhone 13 відправляти повідомлення і здійснювати телефонні дзвінки, навіть якщо вони знаходяться за межами стандартного покриття веж стільникового зв’язку 4G / 5G. Це дійсно здорово і корисно, особливо в надзвичайних ситуаціях або в екстремальних умовах.

Apple розпочала реалізацію LEO Satellite x iPhone у 2019 році

Bloomberg вперше повідомив про дослідження Apple з використання супутникових технологій для передачі даних на iPhone в статті за 2019 рік. Однак ми вперше чуємо, що ця функція з’явиться в складі лінійки iPhone 13 2021 року.

В майбутньому Куо передбачає, що супутниковий зв’язок LEO може також використовуватися в прийдешньої гарнітурі Apple AR, Apple Car і інших аксесуарах для Інтернету речей. Компанія почне свій шлях з iPhone 13 і буде і далі зміцнювати цю революційну технологію.

За словами аналітика Apple, в iPhone 13 буде встановлена ​​спеціальна версія чіпа модему основної смуги частот Qualcomm X60. Цей чіп буде підтримувати зв’язок через супутник.

iPhone 13: Супутниковий зв'язок LEO без стільникового зв'язку

На цю мить неясно, чи будуть відправлення повідомлень і дзвінки через супутник можливі тільки з такими службами Apple, як iMessage і FaceTime. З іншого боку, Apple могла б передавати супутниковий зв’язок через стандартні вежі стільникового зв’язку.

Це дозволить компанії забезпечити сумісність з іншими додатками та сервісами. Також неясно, чи будуть супутникові функції такими ж безкоштовними, як GPS. Завжди є ймовірність, що це буде пов’язано з певною платою за використання. Це може бути таким, що розчаровує, але технології, які руйнують стандарти, безумовно, мають свою ціну.

Нам доведеться почекати та подивитися, чи дійсно ця функція з’явиться, якщо так, то Apple розкриє всі необхідні деталі на виступі 14 вересня.

Передбачувані зміни в iPhone 13

Apple переслідувала і загрожувала інсайдерам, які зливають інформацію про її майбутні продукти. Це дещо знизило кількість витоків інформації про iPhone 13 за останні місяці. Однак нам вже відома деяка інформація про майбутні моделі.

Всього буде чотири моделі — iPhone 13, 13 mini, 13 Pro і 13 Pro Max. Більш того, нові моделі будуть нагадувати чинну лінійку iPhone 12 по екрану і формфактору. Нові функції включають оновлення камери, дисплей з високою частотою оновлення для моделей Pro і меншу виїмку для всіх пристроїв.

Ходять чутки про повернення Touch ID через технології під дисплеєм, але поки нічого точного не з’явилося. Супутникова функція LEO, безумовно, є найбільш захопливою подією, що виходять з млина чуток.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: