Збірка Windows 11 22000.168 містить багато корисного

В цей час Windows 11 оновлюється нової Insider Build складанням, яке називається 22000.168 (KB5005191), і містить підтримку нового віджету і поліпшень для Microsoft Store.

Інші зміни включають виправлення кілька помилок, одна з яких відома тим, що перешкоджає роботі Windows Search.

Оновлення випускається сьогодні під назвою «Оновлення 2021-08 для Windows 11 на базі систем x64 (KB5005191). Це дуже схоже на попередні оновлення.

Це означає, що він поставляється з невеликими змінами, такими як виправлення для пошуку і панелі завдань, які зіткнулися з деякими проблемами з часу останнього випуску.

Що робить корисною збірку 22000.168

Збірка Windows 11 22000.168 містить багато корисного

Функція виділення — це новий віджет Windows, який називається Microsoft 365, і, як випливає з назви, дозволяє користувачеві легко знаходити свої документи та записи попередніх зустрічей.

Інші варіанти використання включають показ новинних стрічок та іншого в віджетах. Зараз ця функція доступна тільки для підприємств, що означає, що вам потрібно обліковий запис AAD.

За словами Microsoft, віджет в основному зробить користувача більш продуктивним і допоможе йому знайти свій особистий список одним дотиком. Користувачі, які бажають випробувати його, можуть зробити це, натиснувши кнопку «Додати віджети» на панелі інструментів.

Інші зміни включають підтримку декількох нових мов, через те, що чат панелі завдань Windows 11 для Microsoft Teams тепер включає підтримку німецької, іспанської, хінді, японської, корейської, китайської, французької, данської та голландської мов серед інших мов.

Microsoft Store також отримує нову перероблену бібліотеку, при цьому компанія виправляє навігацію і продуктивність бібліотеки, спрощуючи її.

Також Microsoft оновила новий розділ, присвячений просуванню певних продуктів, який можна побачити, навівши курсор на елемент.

Чи є які-небудь серйозні виправлення помилок в останньому оновленні Windows 11?

Збірка Windows 11 22000.168 містить багато корисного

Варто відзначити, що після цього Windows 11 отримає певні поліпшення якості й ніяких нових функцій для збірки 21H2. Користувачі Dev Channel налаштовані на отримання оновлення 22H2 для Windows 11. Оновлення повинно з’явитися в найближчі місяці для користувачів, що беруть участь в програмі Insider від Microsoft.

Виправлення також є частиною цієї збірки, при цьому Microsoft виправляє проблему, відому тим, що результати пошуку не показуються. Додаток налаштувань також було виправлено, тому проблема збоїв програми більше не виникає. Віджет «Сім’я» також був змінений.

Користувачі Microsoft Teams також будуть раді дізнатися, що компанія усунула проблему зависання клієнтів під час дзвінка, що означає, що тепер ви можете проводити зустрічі, ні про що не турбуючись.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: