Попередні замовлення Apple iPhone 13 почнуться у вересні

Гаряче очікувана серія смартфонів Apple iPhone 13 може надійти в продаж за попередніми замовленнями, починаючи з наступного місяця. Попри відсутність офіційного підтвердження дати запуску серії, численні повідомлення натякають на швидке відкриття модельного ряду iPhone 13. Ходять чутки, що технологічний гігант з Купертіно може випустити нові iPhone вже у вересні цього року.

З огляду на, що iPhone 13 — одна з найбільш очікуваних серій смартфонів в цьому році, зрозуміло, що модельний ряд зазнав декількох витоків. Млин чуток також висунув кілька припущень, в тому числі припущення, що функція Face ID нового iPhone буде працювати навіть з маскою на обличчі.

Аналогічним чином, звіт з галузевих джерел показав, що Apple завершила дизайн серії на початку цього місяця, і новий iPhone знаходиться в масовому виробництві.

Хронологія попередніх замовлень Apple iPhone 13 Series нібито розкрита

Нещодавно опублікований звіт ITHome розкрив графік запуску серії. Видання стверджує, що серія iPhone 13 з’явилася на китайському сайті електронної комерції. Китайський консультант @Pandalsbald першим поділився знімком екрана з вищезазначеним лістингом на Weibo.

Крім iPhone 13 та iPhone 13 Pro, Pro max, Pro і мініваріанти, схоже, прикрашали вебсайт електронної комерції. Наче цього було недостатньо, на порталі також з’явилися Apple AirPods 3.

Попередні замовлення Apple iPhone 13 почнуться у вересні

Відповідно до публікації, Apple зробить серію iPhone 13 доступною для попередніх замовлень, починаючи з 17 вересня. Крім того, сайт стверджує, що серія надійде в продаж з 24 вересня. До цих пір неясно, чи є ці дати продажу і запуску реальними, оскільки Apple не підтвердила і не спростувала це припущення. Більш того, китайське видання натякало на неправильні дати запуску в минулому.

Дата запуску підтверджена надійним експертом

Як згадувалося раніше, ITHome відомий тим, що оголошує неправильні дати запуску. Однак на цей раз просочилися деталі сайту були підтверджені надійним джерелом Джоном Проссером. За словами Проссером, дата запуску, а також терміни запуску реальні, як повідомляє FrontPageTech. Якщо оголошена дата запуску виявиться вірною, Apple може розіслати запрошення до 7 вересня.

Ви можете перевірити все нижче:

  • 17 вересня: Запрошення для преси.
  • 14-е: анонс серії iPhone 13
  • 17-е: попередні замовлення
  • 24-е: Перший продаж

Більш того, більш ранні звіти вказують на те, що Apple збільшить ціни на iPhone. Повідомляється, що TSMC підняла вартість виробництва чипсетів, і в результаті Apple також доведеться підняти ціни. В Інтернеті ходять чутки, що компанія підвищить ціни на нові iPhone на 20% в січні 2022 року.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: