OPPO відкриває інноваційну лабораторію

  • враховуючи інтерес OPPO до технологій обробки зображень, лабораторія запропонує нові підходи до розв’язання проблем нічної відеозйомки, проблем з освітленням, світловою температурою та багатьох інших;

  • сприяючи поширенню сучасних технологій по всьому світу, лабораторія також керуватиме розробкою інновацій для інших регіонів і країн, як-от Близький Схід, Південна Азія, Африка, Японія та Європа.

Провідний світовий бренд інтелектуальних пристроїв OPPO оголосив про відкриття спеціалізованої лабораторії зі створення інноваційних технологій обробки зображень на базі свого науково-дослідного центру в Гайдарабаді, Індія. Відкриття лабораторії — амбітний крок OPPO з розширення можливостей індійського центру. Тепер він розроблятиме й тестуватиме локалізовані функції та рішення для камер, використовуючи AI технології та програмне забезпечення для обробки зображень, щоб подарувати власникам смартфонів OPPO в усьому світі кращий користувацький досвід.

OPPO відкриває інноваційну лабораторію

Інноваційна лабораторія ОРРО в Індії

Зважаючи на можливості штучного інтелекту, компанія OPPO має намір запропонувати користувачам інновації у сфері відеозйомки, як-от АІ технологія реконструкції обличчя та розширення налаштувань для корекції зовнішності. Ці нововведення призначені не лише для індійського ринку, але й для всього світу. Індійська команда також керуватиме розробкою інновацій для інших регіонів і країн, зокрема для Близького Сходу, Африки, Південної Азії, Японії та Європи. Крім того, лабораторія зосередиться на рішеннях для відео- та фотозйомки, а також досліджуватиме технологію портретної відеосистеми Full Dimension Fusion (FDF).

Пан Таслім Аріф, віце-президент та керівник відділу досліджень і розробок OPPO Індія, сказав: «Технологія обробки зображень завжди була в центрі уваги OPPO Індія. Зараз компанія удосконалює роботу камер, щоб поліпшити досвід їх використання. Ми зосереджені на локалізації глобальних рішень і розробці нових ідей, які можна глобалізувати. Те, що створить індійська лабораторія, потрапить до рук мільйонів користувачів OPPO по всьому світу».

OPPO відкриває інноваційну лабораторію

Колірне тестування та ідентифікація об’єкта

Пан Каушал Пракаш Шарма, керівник відділу камер, а також відділу досліджень і розробок OPPO Індія, додав: «Смартфони, оснащені можливостями штучного інтелекту, можуть робити разючі знімки, які не поступаються якістю знімкам професійних камер. Дослідження в галузі обробки зображень, здійснювані в нашій лабораторії, піднімуть досвід використання смартфонів на новий рівень. За допомогою сучасного обладнання ми забезпечимо максимально реалістичну якість фото- і відеозйомки».

Надалі лабораторія тестуватиме камери смартфонів у штучно створених умовах й аналізуватиме отримані дані. Використовуючи різні джерела світла, а також сценарії фото- і відеозйомки, розробники планують збільшити продуктивність смартфонів, оптимізувавши роботу камер.

OPPO відкриває інноваційну лабораторію

Тестування в лабораторії якості масштабування зображення

Удосконалюючи технологію обробки зображень, OPPO прагне до того, щоб кожен міг отримувати задоволення, створюючи високоякісні знімки та відео. Нещодавно компанія презентувала підекранну камеру 3-го покоління. Станом на 30 червня OPPO подала заявки на понад 8800 патентів, пов’язаних з обробкою зображень. І, дотримуючись місії бренду «Технології для людства, доброта для всього світу», продовжує впроваджувати інновації, що поліпшують життя користувачів.

Про компанію OPPO

OPPO — провідний світовий бренд смарт-пристроїв. Із моменту випуску свого першого мобільного телефона у 2008 році OPPO невпинно прагнуть до створення технологій серцем і душею. Продукти OPPO поєднують передові технологічні можливості та просту у використанні функціональність у пристроях із приголомшливим дизайном. OPPO працюють більше ніж у 40 країнах і регіонах, маючи 6 науково-дослідних інститутів і 5 R&D-центрів по всьому світу, а також Міжнародний центр дизайну в Лондоні. OPPO прагнуть підтримувати розробку стандартів 5G у всьому світі та першими представили комерційний смартфон 5G на європейському ринку. Бренд співпрацює з понад 50 провідними світовими операторами, щоб пришвидшити масштабне впровадження 5G завдяки своїм інноваційним технологічним рішенням.

Дізнайтеся більше про роботу OPPO та бачення 5G: www.oppo.com/en/discover/technology/.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: