ColorOS 12 виходить у вересні

Оболонка Android від Oppo в останні роки перетворилася в одну з найактуальніших сторонніх оболонок Android. Компанія також поліпшила свою підтримку коштом більш частого оновлення пристроїв.

ColorOS 11 ось-ось завершить свій перший день народження, і з наближенням випуском Android 12 багато хто ставить собі питання, коли Oppo представить своє нове оновлення ColorOS 12. Що ж, відповідь приходить і, судячи з усього, в наступному місяці відбудеться велике оголошення.

ColorOS 12 виходить у вересні

ColorOS 12 буде представлена ​​13 вересня

Останнім часом в мережі циркулюють витоки інформації про ColorOS 12 від Oppo, але нам ще належить гарненько поглянути на майбутній призначений для користувача інтерфейс. Згідно з повідомленням на Weibo, голосовий асистент Oppo Breeno розкрив точну дату і час виходу ColorOS 12.

Breeno назвав точну дату і час випуску, коли його запитали: «Коли вийде ColorOS 12?». Згідно з зображенням, наданим інформатором, наступна версія ColorOS повинна бути випущена 13 вересня о 15:00 (GMT 8). Однак пізніше відповідь був змінений на «незабаром, слідкуйте за оновленнями».

ColorOS 12 виходить у вересні

Можливо, Oppo мав намір розкрити або хоча б повідомити користувачам про ColorOS 12 через Breeno. Але, судячи з усього, компанія поки не впевнена в цій даті. Проблема тільки в тому, що хтось забув видалити інформацію з Breeno.

У будь-якому випадку це значною мірою припинить наявні чутки про анонс ColorOS 12 в цьому місяці. Вересень має більше сенсу, оскільки Google зробить крок до випуску Android 12 до другої половини місяця. Ми очікуємо, що більшість виробників смартфонів почнуть випускати свої оболонки для Android незабаром після випуску смартфонів Pixel.

ColorOS 12 виходить у вересні

ColorOS 12 повинна реалізовувати деякі функції, представлені в Android 12. Однак ми не очікуємо великих змін відповідно до рекомендацій Material YOU.

Можуть бути присутніми деякі тонкі функції користувальницького інтерфейсу, такі як кольори шпалер і т. і. Oppo також представить свій власний набір змін в наступному оновленні.

З чуток, ColorOS 12 додасть функцію аналогічну многоекранній спільній роботі від Huawei. Ця функція буде підтримувати міжекранне з’єднання ColorOS. У перший час його доступність буде обмежена Китаєм, однак глобальний випуск може відбутися на пізнішому етапі.

Нова оболонка програмного забезпечення Oppo — плід роботи багатьох досвідчених команд розробників

Що стосується візуальних ефектів, Digital Chat Station пропонує набір змін в інтерфейсі. Він також додає, що деякі функції HydrogenOS дійдуть до оболонки Oppo. Це не дивно, оскільки смартфони OnePlus тепер працюють під управлінням ColorOS в Китаї.

На початку цього року компанія також об’єдналася з OnePlus, об’єднавши команди розробників програмного забезпечення обох компаній. Крім того, за повідомленнями, компанія найняла декілька співробітників Smartisan і Meizu для прискорення розробки програмного забезпечення.

Таким чином, ColorOS 12 створена групою інженерів ColorOS, FlymeOS, HydrogenOS і Smartisan OS.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: