Xiaomi викладе 77,37 мільйона доларів за технологію автономного водіння

Сьогодні Xiaomi Group офіційно оголосила, що вона і Deepmotion Tech Limited (Deepmotion Technology) уклали угоду про покупку акцій. Xiaomi умовно погодилася придбати, а кожен продавець звичайних акцій й кожен продавець привілейованих акцій умовно погодилися продати 125 мільйонів простих акцій і 50 854 700 привілейованих акцій.

Ці акції складають 71,16% і 28,84% випущеного акціонерного капіталу Deepmotion відповідно. Загальна сума винагороди за придбання становить приблизно 77,37 мільйона доларів. По завершенні угоди ця компанія стане 100% дочірньою компанією Xiaomi Group.

Xiaomi викладе 77,37 мільйона доларів за технологію автономного водіння

DeepMotion — компанія з виробництва розумних автомобілів

За наявними даними, DeepMotion може інтегрувати в Xiaomi команду з більш ніж 20 осіб. Ця команда допоможе Xiaomi спочатку збільшити свій технічний досвід в області автономного водіння. Це закладе добру основу для створення автомобілів Xiaomi.

Ще в липні цього року з’явилася новина про те, що Xiaomi збирається придбати DeepMotion. У той час повідомлялося, що вартість придбання Xiaomi цієї компанії може скласти від 1 до 2 мільярдів юанів (154-308 мільйонів доларів). Дивлячись на це зараз, можна сказати, що виграти цю компанію за 500 мільйонів юанів (77,3 мільйона доларів) досить рентабельно.

З моменту заснування Xiaomi Лей Цзюнь і Xiaomi інвестували в ряд компаній в галузі транспорту. Після того як Лей Цзюнь вирішив побудувати автомобіль, він також заснував кілька автомобільних компаній. Нещодавно він інвестував в ZongMu Technology, Hesai Technology, AiParking і т. і. Видно, що компанії Xiaomi розглядатимуть автономне водіння як важливий комерційний аргумент.

Xiaomi викладе 77,37 мільйона доларів за технологію автономного водіння

Це придбання, безсумнівно, є важливим кроком Xiaomi на шляху до створення свого автомобіля. Зараз здатність автономного водіння вже є одним з важливих факторів конкурентоспроможності автомобільних компаній.

У Xiaomi не так багато накопичень в цьому аспекті, тому вона може добитися зміни 0: 1 тільки шляхом придбання стартапів. Однак на ринку не так багато стартапів, з яких Xiaomi може вибирати, і DeepMotion — один з них.

У засновників Deepmotion є посилання на Microsoft

Хоча ця компанія маловідома, можливості основної творчої команди дуже неслабкі. Чотири засновники DeepMotion: Цай Руї, Лі Чживей, Ян Куйюань і Чжан Чи, що обіймають посади генерального директора, технічного директора, головного наукового співробітника та директора з досліджень і розробок відповідно.

Xiaomi викладе 77,37 мільйона доларів за технологію автономного водіння

До заснування DeepMotion Цай Руї, Лі Чживей і Ян Куйюань пропрацювали в Microsoft Research Asia майже 10 років. Генеральний директор Цай Руї та технічний директор Лі Чживей також брали участь в розробці зоряного продукту Microsoft — доповненої реальності Hololens.

Цай Руї, генеральний директор DeepMotion, вважає, що «технологія AR / VR насправді не стала такою вибуховою, як очікувалося, в той час, як додатки ШІ, в тому числі компаній, що займаються автономним водінням, швидко розвиваються».

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: