Galaxy Z Fold 3: Розблокування завантажувача повністю відключить камери

Учасники спільноти розробників XDA виявили неприємний сюрприз в нових смартфонах Galaxy Z Fold 3 від Samsung. Як виявилося, після отримання root-прав і доступу до завантажувача Galaxy Z Fold 3 користувач буде позбавлений можливості користуватися камерами смартфона.

У пристроях Samsung використовується система безпеки Knox, що призводить до втрати гарантії на гаджет, а також відключення платіжного сервісу Samsung Pay, якщо завантажувач розблоковано.

І якби можна було змиритися з цими недоліками, бо тоді не робочі камери — це зовсім інший рівень компромісу, який доведеться прийняти власнику Galaxy Z Fold 3, якщо він хоче отримати повний доступ до пристрою.

Як вказують розробники XDA, в процесі розблокування завантажувача на останньому екрані показується попередження про те, що ця операція відключить камери. Після завантаження пристрою з розблокованим завантажувачем стандартний додаток камери перестає працювати, як і всі інші функції, пов’язані з камерою.

Неробочі камери також означають, що користувач більше не зможе розблокувати пристрій за допомогою технології розпізнавання осіб. Крім того, перестають працювати Інші програми та елементи, які використовують будь-яку з камер смартфона, в тому числі сторонні додатки для знімання. Вони вимикаються, видадуть помилки або просто запустяться з темним екраном.

Повторне блокування завантажувача відновлює роботу камер, що вказує на програмний характер захисту. Розробники XDA пропонують, щоб з правами root можна було спробувати виявити та змінити параметри, які завантажувач відправляє в ОС, і таким чином уникнути блокування камери. Однак ентузіасти ще не прийшли до розв’язання цієї проблеми.

Galaxy Z Fold 3: Розблокування завантажувача повністю відключить камери

Заміна дисплея Galaxy Z Fold 3 коштує як хороший смартфон середнього цінового діапазону

Попри те, що в цьому році Samsung вдалося уникнути зростання цін на Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3 і навіть трохи знизити його, складаний смартфон як і раніше коштує стільки ж, скільки й раніше. У компанії підтвердили, що ще далеко до того моменту, коли подібні пристрої стануть масовими. Цілком логічно, що ціни на послуги ремонту також будуть не найнижчими, та це слід враховувати тим, хто вирішить купити Z Fold 3 і Z Flip 3.

Якщо виникнуть проблеми з гнучким дисплеєм Galaxy Z Fold 3, то тоді користувач повинен бути готовий заплатити 480 доларів за його заміну. Пошкодження другого екрану зовні зі зрозумілих причин обійдеться дешевше і менш болісно для кишені — 150 доларів. Якщо у Galaxy Z Flip 3 дисплеї тріснуті, то вартість заміни дисплеїв складе 500 і 100 доларів відповідно.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: