HarmonyOS 2 вже доступний для 100 пристроїв

З моменту офіційного випуску системи HarmonyOS компанія Huawei приступила до здійснення найбільшого в історії плану оновлення системи.

Компанія називає це масштабне оновлення планом поновлення смартфонів «100». Поки що масштабне оновлення охоплює широкий спектр пристроїв Huawei та Honor. Фактично, багато дуже старі смартфони повертаються до життя з новою операційною системою.

По суті, користувачі дуже старих смартфонів Huawei можуть випробувати HarmonyOS. Нещодавно HarmonyOS офіційно оголосила щодо останнього прогресу оновлення до HarmonyOS 2.

Згідно з оголошенням, п’ять нових моделей Honor, включаючи Honor 30S, Honor 30 Youth Edition, Honor X10, Honor X10 Max і Honor Play4, почнуть набір на публічну бета-версію.

Це все смартфони, випущені минулого року. Вихід на стадію публічного бета-тестування показує, що офіційний представник в основному завершив адаптацію цих моделей для HarmonyOS 2.

Однак важливо відзначити, що користувачі можуть зіткнутися з деякими незначними помилками. Проте ці помилки істотно не впливають на повсякденне використання цієї системи. Користувачі, які хочуть спробувати, можуть перейти в додаток Pollen Club > Member Center, щоб зареєструватися.

HarmonyOS 2 тепер доступний майже для 100 моделей

Варто відзначити, що з офіційного розкладу HarmonyOS тепер доступна майже для 100 пристроїв Huawei та Honor. Зокрема, це оновлення є на 90 пристроях Huawei та Honor.

З цього числа 56 — старі моделі від Huawei та Honor. У той час як деякі з цих смартфонів мають внутрішню бета-версію, інші вже користуються публічною бета-версією. Зараз тільки флагманські смартфони Huawei мають загальнодоступну стабільну версію HarmonyOS 2.

Зайве говорити, що рішення Huawei з оновленням HarmonyOS 2 було дуже вражаючим. Згідно з деякими відгуками користувачів, після оновлення системи HarmonyOS ваша стара модель може не тільки отримати багато функціональних поліпшень, але також значно поліпшити швидкість та продуктивність. По суті, пристрій працює як новенький смартфон.

Згідно з повідомленнями, система HarmonyOS 2 була оптимізована з точки зору системи зберігання, рендеринга GPU / CPU і т. і. Це повністю змінює базову логіку операційної системи. Після тривалого використання швидкість зниження продуктивності нижче, ніж в інших систем.

Варто відзначити, що, одночасно адаптуючись майже до сотні моделей, Huawei й раніше активно працює над HarmonyOS. Днями з’явилася інформація про швидкий запуск офіційної версії HarmonyOS 2.1.

Ця нова версія HarmonyOS спочатку з’явиться на флагманському Huawei P50. Тепер ми з нетерпінням чекаємо того, що буде пропонувати ця нова ітерація.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua