OPPO представляє нову MagVOOC серію та інші технології на Smart China Expo 2021

Освоюючи незвідані простори інтернету речей, компанія обіцяє користувачам насичене майбутнє інтелектуального з’єднання.

OPPO представляє нову MagVOOC серію та інші технології на Smart China Expo 2021

Провідний світовий бренд інтелектуальних пристроїв OPPO взяв участь у виставці Smart China Expo 2021, яка проходить в китайському місті Чунцин із 23 по 26 серпня. Тема цьогорічної експозиції — «Розумні технології: розширення можливостей економіки та збагачення життя». Компанія OPPO продемонструвала нову серію швидкої зарядки OPPO MagVOOC, технологію підключення в автомобілях та інші розробки.

«ОPPO неухильно дотримується стратегії освоєння інтернету речей і ширшої сфери, пов’язаної з інтернетом досвіду, щоб збільшити можливості користувачів у різних сценаріях, — сказав Генрі Дуан, Vice President and President of Smartphone Product в ОРРО. — Ми робимо для цього все можливе. Тож запропонували нову технологію магнітної зарядки та підключення в автомобілях, щоб покращити користувацький досвід у кожному аспекті».

Зручна бездротова та магнітна зарядка MagVOOC

Окрім технології бездротової зарядки компанія представила на виставці нову серію магнітних зарядок OPPO MagVOOC.

OPPO представляє нову MagVOOC серію та інші технології на Smart China Expo 2021

Вона має бездротовий блок живлення, який за допомогою магнітної системи вирівнювання забезпечує точне налаштування між смартфоном і зарядним пристроєм. А ще — ультратонкий зарядний пристрій. Завдяки такій конструкції обидва гаджети легко переносити. Підставка для бездротової зарядки MagVOOC допомагає користувачам заощадити до 60 % часу порівняно зі звичайною дротовою зарядкою.

OPPO представляє нову MagVOOC серію та інші технології на Smart China Expo 2021

Розумні можливості взаємодії з автомобілем

OPPO презентувала також свої останні досягнення у розробці можливої взаємодії смартфонів та автомобілей, як-от цифровий ключ від автомобіля, дистанційне керування автомобілем на смартфоні OPPO Find X3 та на смарт годиннику OPPO Watch 2, а також швидку автомобільну зарядку.

Цифровий автомобільний ключ дає змогу за допомогою смартфонів OPPO розблоковувати авто через Bluetooth. Мобільна мережа для цього не потрібна, що дуже зручно для щоденного використання.

Дистанційне керування автомобілем на смартфоні OPPO Find X3 чи на смарт годиннику OPPO Watch 2 дає змогу вмикати кондиціонер через застосунок. А ще допомагає власникам знайти свій автомобіль, подаючи звуковий сигнал на відстані.

Крім того, шанувальники OPPO можуть скористатися вдосконаленою автомобільною зарядкою, яка підтримує 65 Вт зарядку OPPO VOOC USB Flash Charge та бездротову 40 Вт зарядку OPPO VOOC Flash Charge під час руху.

OPPO представляє нову MagVOOC серію та інші технології на Smart China Expo 2021

Компанія OPPO завжди відкрита для співпраці й готова досліджувати нові можливості. Вона має партнерські відносини з багатьма провідними автомобільними брендами, як-от NIO, BYD Auto та Geely.

У майбутньому смартфони стануть центром керування нашими транспортними засобами. Екосистема, що поєднує смартфон і автомобіль, використовуватиме все більше новітніх технологій. Автомобільний досвід стане більш інтегрованим.

IoT пристрої 

Відтоді як OPPO зацікавилася інтернетом досвіду, її досягнення охоплюють розробку AR Glass 2021 (окуляри доповненої реальності — 2021) та інших пристроїв для розумного будинку, поєднуваних за допомогою технології UWB.

OPPO представляє нову MagVOOC серію та інші технології на Smart China Expo 2021

OPPO AR Glass 2021 мають роздільну конструкцію, що робить окуляри легшими. Тож носити їх тривалий час стало зручніше. Крім того, OPPO AR Glass 2021 оснащені оптичним рішенням Birdbath і пропонують клієнтам враження як у кінотеатрі.

OPPO представляє нову MagVOOC серію та інші технології на Smart China Expo 2021

Освоюючи нові простори інтернету речей, OPPO наближається до реалізації свого бачення інтернету досвіду та створення світу з покращеними зв’язками між людьми та пристроями.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: