Смартфони Honor публічно тестують HarmonyOS

Huawei випускає оновлення HarmonyOS для декількох пристроїв Huawei та Honor. Компанія випустить цю нову систему для великої кількості смартфонів.

Фактично, деякі з дуже старих смартфонів знову оживають з цієї новою операційною системою. Попри те, що компанія продала бренд Honor, смартфони Honor, випущені в той час, коли Huawei залишалася при владі, як і раніше отримають цю систему.

Нещодавно компанія випустила це оновлення для п’яти смартфонів Honor. Ці пристрої зараз знаходяться на стадії публічного бета-тестування. П’ять смартфонів Honor – це:

  • Honor 30S
  • Honor 30 Youth Edition
  • Honor-X10
  • Honor X10 Max
  • Honor Play4

Загалом, вихід на стадію публічної бета-версії HarmonyOS означає, що адаптація системи в основному вдала. Проте деякі помилки все ще можуть бути, але вони не повинні впливати на повсякденне використання. Однак користувачі, які думають, що цих помилок занадто багато, можуть легко відмовитися.

Що стосується інших моделей Honor — Honor 10 і Honor V10 набираються в рамках закритого бета-тестування і все ще приймають реєстрацію. Honor 9X, Honor 9X Pro, Honor 20S і Honor Play4T Pro знаходяться на стадії закритого бета-тестування, і реєстрація завершена. Набір цих смартфонів почне публічне бета-тестування в середині вересня.

Офіційно оновлені: Honor V30, Honor V30 Pro, Honor 30, Honor 30 Pro, Honor 30 Pro+, Honor Play4 Pro, Honor 20, Honor 20 Pro, Honor V20, Honor V20 Moschino Joint Edition, Honor Magic2, Honor Tablet V6 (деякі моделі).

Кількість користувачів HarmonyOS 2 перевищує 50 мільйонів

На пресконференції Huawei P50, що відбулася в кінці липня, Ю Чендон, президент споживчого бізнесу Huawei, сказав, що кількість користувачів HarmonyOS 2 від Huawei перевищило 40 мільйонів, і в середньому 8 користувачів оновлюються кожну секунду.

За наявними даними, станом на 6 серпня кількість користувачів оновлень HarmonyOS від Huawei перевищує 50 мільйонів. У цьому році компанія планує випустити цю систему для 300 мільйонів пристроїв.

З цього числа 200 мільйонів будуть пристроями Huawei, а 100 мільйонів — пристроями сторонніх виробників. Судячи з усього, до кінця цього року близько 100 мільйонів смартфонів Huawei матимуть HarmonyOS.

Huawei HarmonyOS — це операційна система на мікроядрі для всіх сценаріїв. Ця операційна система офіційно була представлена ​​на конференції розробників Huawei в Дунгуань в серпні 2019 року.

Система реалізує модульне з’єднання, може гнучко розгортатися відповідно до різних пристроїв і може використовуватися для різних пристроїв, таких як мобільні телефони, планшети, ПК, автомобілі та т. і. Це універсальна система, яка дозволяє послідовно підключати всі пристрої.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua