Фанатів Mi несподівано відсторонили від тестування MIUI

З моменту випуску системи 12 MIUI система Xiaomi MIUI була тінню свого колишнього себе. Багато користувачів висловили свою стурбованість щодо помилок та порушень у роботі системи.

Компанії довелося створити піонерську групу Xiaomi Pioneer Team, яка складається з керівників компанії, щоб безпосередньо розглядати скарги користувачів. Як правило, Xiaomi реєструє деяких користувачів у внутрішній тестовій групі.

Ці користувачі першими отримують останню версію MIUI у неповному вигляді. Однак перед тим, як приєднатися, користувачам доведеться подати заявку та пройти кваліфікацію.

Фанатів Mi несподівано відсторонили від тестування MIUI

Вчора багато шанувальників Mi раптом дізналися, що їх виключили з групи внутрішніх тестувань. Що ще гірше, ці користувачі більше не мають права брати участь у внутрішньому тестуванні.

Відгуки користувачів мережі показують, що багато шанувальників Mi отримали повідомлення від команди розробників внутрішніх тестів MIUI. У повідомленні йдеться про те, що минулого тижня вони не завершили внутрішнє оцінювання тестів і тому були дискваліфіковані з проєкту.

Однак, схоже, у цьому є не тільки завершення оцінки тижня. Це тому, що користувачі стверджували, що вони пройшли всі тести й все одно були вигнані. Деякі користувачі також стверджують, що вони не знають конкретних причин, за яких їх вигнали.

Шанувальники Mi дуже розлючені

Ця дія команди внутрішнього тестування MIUI розлютила багатьох вболівальників, особливо деяких дуже старих гравців. Раптово вигнати бета-тестера, який був частиною вашої команди кілька років — це не круто. Попри масовий і безперервний резонанс, офіційної відповіді від команди розробників MIUI немає.

Нещодавно Xiaomi провела конференцію з презентації нового продукту. Окрім представлення Xiaomi Mi MIX 4, Xiaomi Mi Pad 5 та багатьох інших флагманських новинок, вона також офіційно випустила покращену версію MIUI 12.5.

Перші моделі моделей, які повинні отримати це оновлення, вже отримують його. Перша партія містить 13 моделей, і до 27 серпня всі моделі отримають оновлення.

Фанатів Mi несподівано відсторонили від тестування MIUI

У MIUI 13 буде багато роботи

MIUI був одним з пунктів продажу Xiaomi. Однак з моменту запуску MIUI 12 це не було «ліжком троянд» для Xiaomi. Система переслідує безліч питань, багато з яких компанія вирішила. Однак, схоже, що, коли він вирішує одне, з’являється інше.

Згодом Xiaomi довелося випустити систему MIUI 12.5, яка вирішує більшість проблем. Однак багато користувачів все ще вважають, що MIUI 12.5 не виправдав очікувань. Це означає, що майбутній MIUI 13 несе величезну відповідальність.

Цій системі доведеться майже повністю переробити чинну систему MIUI 12.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: