Понад 70% смартфонів, що поставляються в Китай, підтримують 5G

Минуло два роки з моменту видачі комерційної ліцензії 5G у Китаї. З безперервним удосконаленням базового дизайну та конструкції 5G та безперервним зниженням цін на смартфони 5G Китай розпочав хвилю заміни 5G.

Нещодавно дані ринку з Китайської академії інформаційно-комунікаційних технологій показують, що з січня по липень цього року загальна кількість постачання мобільних телефонів на китайському ринку досягла 203 мільйонів одиниць. Це у річному обчисленні на 15,6% більше, ніж минулого року.

Понад 70% смартфонів, що поставляються в Китай, підтримують 5G

Згідно з повідомленнями, із 203 мільйонів одиниць 151 мільйон одиниць — це смартфони 5G. Це означає, що 74,3% загальної кількості смартфонів за перші сім місяців цього року складають смартфони 5G.

Наразі загальна кількість китайських мобільних телефонів 5G досягла 327 мільйонів одиниць. Це означає, що за останні два роки було поставлено понад 300 мільйонів смартфонів 5G. Звичайно, смартфон 5G дуже популярний у Китаї, і його популярність зростає.

Згідно зі статистикою, 74,3% постачання смартфонів свідчать про те, що на кожні чотири смартфони — три є пристроями 5G. У липні цього року на китайський ринок було поставлено 28,676 млн мобільних телефонів, що на 28%більше, ніж минулого року.

З цієї кількості 22,834 мільйона одиниць — це смартфони 5G, що становить 79,6% від загальної кількості. Тільки цього місяця на ринок Китаю надійшло 26 нових смартфонів. З цієї кількості 11 моделей підтримують підключення 5G.

Китайські покупці віддають перевагу китайським брендам

З точки зору складу бренду, серед 28,676 млн одиниць, відвантажених у липні, на китайські марки мобільних телефонів припадає 90,3%. Крім того, на інші бренди у всьому світі припадає решта 9,7%. Ринок смартфонів у Китаї дуже конкурентний, і не китайські компанії не дуже зацікавлені в цьому ринку.

З січня по липень постачання мобільних телефонів китайських брендів склали 181 млн одиниць, що становить 89,4% постачання мобільних телефонів за той же період. З розвитком китайських мобільних телефонів за останні два роки вони добре себе показали як за зовнішнім виглядом, так і за продуктивністю. З поточної тенденції видно, що китайські марки мобільних телефонів зараз є першим вибором для китайських виробників.

Попри те, що серія iPhone 12 від Apple добре продається на китайському ринку, вона з точки зору даних значно відстає від китайських брендів мобільних телефонів. Взявши за приклад липень, 9,7% для інших брендів включають як Samsung, так і Apple.

Всупереч придушенню китайських брендів (Huawei та ZTE) у США, у відповідь з боку уряду Китаю реакції не було. Багатьом китайським ентузіастам подобаються останні розробки з Китаю.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: