Google і Facebook прокладуть підводний кабель для з’єднання Японії та Південно-Східної Азії

Google та Facebook спільно оголосили, що у 2024 році вони братимуть участь у розробці нової підводної кабельної системи для покращення підключення до Інтернету в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Facebook заявив, що цей інфраструктурний проєкт під назвою «Apricot»” з’єднає Японію, Сінгапур, Тайвань, Гуам, Філіппіни та Індонезію, щоб допомогти задовольнити зростальний попит людей на широкосмуговий доступ та бездротові з’єднання 5G.

У березні цього року компанія анонсувала два транстихоокеанські підводні кабелі Bifrost та Echo. Вони з’єднують Сінгапур і західне узбережжя США. Google брав участь у будівництві останнього.

Своєю чергою, Google заявив у своєму блозі, що Echo та Apricot — це дві зв’язані підводні системи, які збільшать гнучкість Google Cloud та інших цифрових сервісів компанії. Початкова проєктна потужність цієї нової оптичної лінії зв’язку в Азійсько-Тихоокеанському регіоні перевищує 190 мегабітів в секунду.

Наразі два гіганти Кремнієвої долини інвестують у будівництво Інтернет-інфраструктури в районах, де вони вважають є найбільший потенціал для зростання. Минулого року Google також оголосила інвестиційний план на суму 10 мільярдів доларів. Останнє повинно допомогти Індії просунути процес цифрування в найближчі 5-7 років.

В Африці також буде доступ до Інтернету

Крім того, ми дізналися, що Facebook будує величезний підводний кабель навколо Африки. Після завершення він зможе залучити в мережу більш як 1,3 мільярда мешканців континенту.

Як ви розумієте, такі великі проєкти не реалізуються самотужки. Facebook співпрацює з такими компаніями, як China Mobile, південноафриканська MTN, французька Orange та британська Vodafone, а також місцеві оператори мережі за проєктом, який отримав назву 2Africa.

«2Africa є продовженням наших постійних зусиль щодо розширення глобальної мережевої інфраструктури», — йдеться у повідомленні Facebook. «Ми співпрацюємо з партнерами по всьому світу для створення кількох підводних волоконно-оптичних кабелів, які лідирують у галузі з точки зору досяжності, потужності та гнучкості».

Google і Facebook прокладуть підводний кабель для з'єднання Японії та Південно-Східної Азії

На додаток, Facebook є одним з ініціаторів та інвесторів. За роботу відповідає відповідальний постачальник кабельних систем Nokia, що займається підводними мережами Alcatel. Нова підводна кабельна система буде мати довжину 37 000 кілометрів. Як стверджує Facebook, кабель буде «майже дорівнювати окружності Землі».

Жодна зі сторін не розкриває деталей інвестицій. Але ми знаємо, що ці підводні кабелі з’єднають 23 країни Африки, Близького Сходу та Європи. Facebook заявляє, що «забезпечить майже втричі більшу пропускну здатність мережі всіх підводних кабелів, які сьогодні обслуговують Африку».

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: