Apple визнала помилку сканера на Mac

Згідно з нещодавньою доповіддю, в новому документі підтримки на офіційному вебсайті Apple компанія визнає, що коли користувачі використовують сканер на комп’ютері Mac, можуть статися помилки.

Помилка виникає, коли користувачі намагаються скористатися програмою Image Capture, програмою попереднього перегляду або принтерами та сканерами. Коли користувачі намагаються використовувати функцію сканера в системних налаштуваннях на Mac, вони можуть отримати запит про помилку.

Apple визнала помилку сканера на Mac

Підказка покаже, що користувач не має дозволу на відкриття програми. Користувачу необхідно звернутися за допомогою до адміністратора комп’ютера або мережі. Початок повідомлення про помилку — «У вас немає дозволу на відкриття програми».

Деякі користувачі Mac, які постраждали від цієї помилки, поділилися проблемою в таких місцях, як спільнота підтримки Apple та Reddit. Ця помилка, схоже, впливає на користувачів кількох версій macOS Big Sur.

За словами Apple, зараз вона працює над розв’язанням цієї проблеми. Компанія також каже, що наступне оновлення програмного забезпечення має розв’язати цю проблему. Однак немає конкретного часу поновлення програмного забезпечення.

Водночас Apple також дала тимчасове розв’язання проблеми :

  • Закрийте будь-яку відкриту програму;
  • На панелі меню Finder виберіть Перейти> Перейти до теки;
  • Введіть/Бібліотека/Захоплення зображення/Пристрої, а потім натисніть клавішу Enter;
  • У вікні, що відкрилося, двічі клацніть програму, зазначену у повідомленні про помилку. Це ім’я драйвера сканера. Нічого не повинно статися, коли ви його відкриваєте.

Закрийте це вікно та відкрийте програму, яка використовується для сканування. Нове сканування має проходити нормально.

Якщо користувач пізніше вирішить сканувати з іншого додатка та отримає ту саму помилку, повторіть ці дії.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: