Xiaomi MIUI офіційно вибачається

Xiaomi добре працює на ринку смартфонів. За останні кілька років система MIUI була однією з точок продажу цієї компанії.

Однак з моменту запуску MIUI 12 це не було «ліжком троянд» для Xiaomi. Систему переслідує безліч питань, багато з яких компанія вирішила. Однак, схоже, що, як вона вирішує одне, з’являється інше.

Згодом Xiaomi довелося випустити систему MIUI 12.5, яка вирішує більшість проблем. Однак багато користувачів все ще вважають, що MIUI 12.5 не виправдає очікувань. Це означає, що майбутній MIUI 13 несе величезну відповідальність.

Цій системі доведеться майже повністю переробити чинну систему MIUI 12. Однак перед офіційним випуском системи MIUI 13 Xiaomi випустила покращену версію MIUI 12.5.

Xiaomi MIUI офіційно вибачається

Враховуючи довгий список проблем у системі, Xiaomi довелося створити MIUI Pioneer Team. Ця команда складається з керівників Xiaomi, які розв’язують проблеми MIUI. На вчорашній офіційній пресконференції Джин Фан, генеральний менеджер Xiaomi MIUI, відверто сказав, що MIUI не виправдав очікувань усіх у багатьох деталях, і вибачився перед користувачами.

Він сказав, що MIUI не випустить жодних нових функцій на цій конференції. Однак компанія дійсно показала результати та прогрес оптимізації системи Xiaomi за останні пів року. Прогрес за останні пів року завершився розробкою покращеної версії MIUI 12.5.

Xiaomi MIUI офіційно вибачається

Розширена версія MIUI 12.5 виправляє кілька проблем

За даними компанії, розширена версія MIUI 12.5 виправляє 160 проблем із заголовками системи та 224 проблеми системних додатків. Крім того, вона забезпечує всебічну оптимізацію. Покращена версія MIUI 12.5 зосереджена на кращій плавності та меншому споживанні електроенергії.

Перша партія смартфонів, яка отримала оновлену версію MIUI 12.5, включає 12 моделей. Поступовий випуск розпочнеться 13 серпня. Сумісні моделі включають:

 • Xiaomi Mi MIX 4
 • Xiaomi Mi 11 Ultra
 • Xiaomi-Mi 11 Pro
 • Xiaomi Mi 11
 • Xiaomi Mi 10 Extreme Commemorative Edition
 • Xiaomi-Mi 10 Pro
 • Xiaomi Mi 10S
 • Xiaomi Mi 10
 • Redmi K40
 • Redmi K40 Pro
 • Redmi-K30S Extreme Edition
 • Redmi K30 Pro

Джин Фан заявив, що Xiaomi продовжить полірувати свою продукцію. MIUI має зберігати новаторське ставлення та продовжувати досягати функціональних та технологічних проривів. Він сказав: «Тому я сподіваюся, що користувачі зможуть продовжувати стимулювати нас, допомагати нам і разом досягати прогресу».

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: