Mi 360° Home Security Camera та додаток Xiaomi Home отримали сертифікати Kitemark™ Британського інституту стандартів

Глобальний технологічний лідер компанія Xiaomi оголосила сьогодні, що IP-камера Mi 360° Home Security Camera отримала сертифікат Kitemark™ для смартпристроїв господарсько-побутового призначення від Британського інституту стандартів (British Standard Institution – BSI), компанії з удосконалення бізнесу та стандартів. Крім того, додаток Xiaomi Home отримав сертифікат Kitemark™ для безпечних цифрових додатків.

Отримання сертифікатів Kitemark™ означає, що продукти Xiaomi відповідають найкращим практикам безпеки, включно зі стандартом EN303645, розробленим Європейським інститутом телекомунікаційних стандартів (ETSI). Це ще один важливий крок Xiaomi щодо захисту інформаційної безпеки та конфіденційності своїх споживачів.

Kitemark™ – це зареєстрований знак сертифікації якості продуктів та послуг, що знаходиться у власності та під управлінням Британського інституту стандартів (BSI). BSI проводить технічне тестування та аудит безпеки систем Інтернету речей (IoT) на основі стандарту ETSI/EN303645, що надає споживачам швидкий і простий спосіб ідентифікації безпечних та гідних довіри пристроїв IoT.

Mi 360° Home Security Camera та додаток Xiaomi Home отримали сертифікати Kitemark™ Британського інституту стандартів

Xiaomi створила провідну світову платформу AIoT (AI + IoT), до якої підключено понад 351 мільйон смартпристроїв та 49 мільйонів користувачів*. Безпека та конфіденційність користувацьких даних є головним пріоритетом Xiaomi, тому компанія створила комплексну інфраструктуру в галузі управління та технологій задля забезпечення захисту безпеки даних. Платформа Mi AIoT від Xiaomi отримала сертифікацію BSI за двома стандартами: ISO/IEC 2700 Information Security Management Standard та ISO/IEC 27701 Privacy Information Management System. Компанія Xiaomi також опублікувала звіти Cyber Security Baseline for Consumer Internet of Things Devices (Базові питання кібербезпеки Xiaomi для пристроїв Інтернету речей) та Xiaomi IoT Privacy White Paper (Звіт Xiaomi про конфіденційність в IoT)**, у яких детально викладено політики та практики компанії з питань безпеки та приватності.

Цуй Баоцю (Cui Baoqiu), віцепрезидент Xiaomi та голова Комітету з питань безпеки та конфіденційності Xiaomi, заявив: «Mi 360° Home Security Camera та додаток Xiaomi Home є гарними прикладами того, як ми на практиці забезпечуємо безпеку та конфіденційність. Завдяки тестуванню, проведеному лабораторією BSI, а також аудитам безпеки, Британський інститут стандартів підтвердив, що протестовані продукти розроблено у відповідності до найсуворіших принципів безпеки і конфіденційності. Ми ще раз підтверджуємо, що захист даних та конфіденційності користувачів завжди був і є нашим пріоритетом, і це зобов’язання поширюється на всі ринки, на яких ми працюємо».

* Станом на 31 березня 2021 року, без урахування смартфонів та ноутбуків. 

** Звіти Cyber Security Baseline for Consumer Internet of Things Devices та Xiaomi IoT Privacy White Paper можна завантажити тут – https://trust.mi.com/.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: