Багато користувачів Android як і раніше використовують сторонні ROM

Багато людей вибирають смартфони Android, оскільки операційна система набагато відкритіша на відміну від пристроїв iOS.

На пристроях Android користувачі можуть встановлювати власні ROM. Деякі можуть поставити собі питання, чому існує потреба встановлювати сторонні ROM. Різні користувачі встановлюють спеціальні ROM з різних причин.

Спеціальні ROM можуть пропонувати більше можливостей, ніж ROM за замовчуванням. Крім того, старі пристрої, які більше не отримують оновлення, можуть віддавати перевагу користувацьким ROM, ніж ROM за замовчуванням. Згідно з нещодавнім опитуванням Androidauthority, значна частина користувачів Android не використовує ROM за замовчуванням. Результат показує, що лише 21,80% користувачів Android ніколи не користувалися стороннім ROM.

Багато користувачів Android як і раніше використовують сторонні ROM

Дивлячись на загальну ситуацію, більш як 70% користувачів Android користувалися сторонніми ROM, 26% ніколи ними не користувалися, а 35% зараз ними користуються. Цей результат є виключно результатом опитування авторитету Android, але дуже популярним.

З вебсайтів Twitter та YouTube було близько 28 000 учасників. Усі три платформи не мали подібних результатів. Вище наведені результати з вебсайту Androidauthority, на якому було трохи більш як 7000 виборців.

У Twitter кількість учасників трохи менше ніж 5000. Результат показує, що близько 62% користувачів протестували користувацьку ROM в певний момент. З цієї кількості 17% все ще використовують сторонні системи, тоді як 45% використовують ці системи. Це означає, що решта 38% не мали нічого спільного зі сторонніми системами.

На YouTube результат також відрізняється від вебсайту та Twitter. Опитування YouTube, в якому взяли участь понад 16 000 користувачів, показує, що 56% користувачів колись перевірили сторонні ROM. Хоча 14% все ще використовують сторонні системи, 40% більше ними не користуються.

Користувацькі ROM втрачають популярність

Однак за результатами цього опитування багато людей раніше використовували сторонні системи. Хоча немає детальної причини, всі оновилися, тому що офіційний ROM може бути не простим у використанні, і існує багато обмежень. По-друге, стороннє ROM спрощене і, можливо, більш зручне.

За останні кілька років стало менше користувачів Android, які прошивають користувацькі ROM. Багато китайських скінів Android, таких як MIUI від Xiaomi, EMUI від Huawei, ColorOS від Oppo або OrginOS від Vivo, набагато потужніші та простіші у використанні. Звичайно, найголовніше, що сторонній ROM в основному блокується виробниками, інакше це буде весело.

Як правило, через значні вдосконалення програмного забезпечення та нових функцій безпеки, користувачі більше не бачать необхідності втручатися у свої системи. Однак значна кількість користувачів Android все ще користуються власними ROM. Опитування показує, що лише один  з кожних п’яти учасників все ще користуються сторонніми ROM.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: