27-дюймовий монітор Redmi непомітно з’явився на полицях JD

За останні два роки Xiaomi почала залучатися до ринку моніторів. Ціни на продукцію, яку вона випустила, коливаються від 700 юанів до 2500 юанів ($108-$386), охоплюючи всі сегменти від початкового до висококласного.

Але компанія також дотримується неписаного правила — Xiaomi запускає моделі високого класу, а Redmi зосереджується на моделях низького класу.

Однак зараз, здається, Redmi почав працювати над деякими високоякісними моніторами. Наразі Redmi поставив 27-дюймовий 2K монітор у флагманському магазині JD. Заголовок продукту також вказує на те, що продукт має екран IPS з дизайном Three-Micro-Edge. Ціна у передпродажі — 1399 юанів ($216).

27-дюймовий 2K- екран та дизайн монітора Redmi

27-дюймовий 2K-монітор Redmi використовує IPS-панель з надзвичайно чіткою роздільною здатністю 2560 × 1440. Він має надзвичайний дисплей, з максимальною яскравістю 300 ніт, коефіцієнтом контрастності 1000:1, динамічним коефіцієнтом контрастності 1000000:1 і частотою оновлення за замовчуванням 60 Гц.

Що стосується зовнішнього вигляду, 27-дюймовий 2-К монітор Redmi використовує жорсткий екран з лівим і правим кутами огляду 178°. Це може ефективно зменшити сліпі зони зору. Крім того, він приймає дизайн Three-Micro-Edge. Іншими словами, верхня, ліва та права межі надзвичайно вузькі й підтримують безліч зв’язків. Використання екрану значно зменшує ефект розділення екрану.

Водночас найтонша частина екрану становить всього 7,5 мм. Він поставляється з регульованим кутовим кронштейном і основою. Знизу розташовані п’ятипозиційні кнопки для ввімкнення та вимкнення пристрою, а також вибору напрямків вгору, вниз, вліво та вправо.

27-дюймовий 2-К монітор Redmi також використовує технологію затемнення постійного струму та поставляється з глобальним режимом Low Blue Light. Тож незалежно від того, чи працюєте ви, граєте в ігри чи дивитесь фільми, це може задовольнити потреби тривалого перегляду та не викликати втоми очей.

Що стосується інтерфейсів, наш головний герой поставляється з 1 інтерфейсом HDMI 1.4, 1 інтерфейсом VGA, 1 аудіоінтерфейсом і 1 інтерфейсом живлення DC IN.

Конкурувати з Xiaomi

Нагадаємо, Xiaomi вже випустила 27-дюймовий монітор. Але останній — це ігровий дисплей з відповідними параметрами. Скажімо, екран має роздільну здатність 2560 × 1440 пікселів, частоту оновлення 165 Гц, пікову яскравість 400 ніт, час відгуку 1 мс і кольорову гаму DCI-P3 95%. Монітор оснащений технологією Adaptive-Sync і захистом від шкідливого випромінювання синього світла (Low Blue Light).

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua