Бездротова швидка зарядка надвисокої потужності незабаром буде заборонена

В останні роки індустрія мобільних телефонів розвивається у напрямку бездротової зарядки. Зараз бездротова зарядка та бездротові гарнітури дуже популярні.

Щоб забезпечити користувачам кращий досвід, виробники продовжують досліджувати бездротову швидку зарядку з більшою потужністю. Наразі більшість виробників вже мають бездротовий пристрій. Крім того, швидкість зарядки зараз перевищує 50 Вт, що можна похвалити. Однак, схоже, що 50 Вт буде піком бездротової зарядки, принаймні в Китаї.

Бездротова швидка зарядка надвисокої потужності незабаром буде заборонена

Деякий час тому Міністерство промисловості та інформаційних технологій опублікувало документ про «Тимчасові положення щодо радіоуправління обладнанням бездротової зарядки (передачі електроенергії) (проєкт для коментарів)». Цей документ спрямований на введення деяких обмежень щодо бездротової швидкої зарядки мобільних телефонів.

На той час документ був лише проєкт для отримання думок. Однак остання інформація показує, що реалізація цього правила не за горами. Документ спрямований на припинення бездротової зарядки потужністю > 50 Вт 31 грудня 2021 р.

З 1 січня 2022 р. Усі мобільні та портативні пристрої бездротової зарядки, вироблені, імпортовані, продані та використовувані в Китаї, не повинні перевищувати 50 Вт.

Це обмежить постійне оновлення продуктів мобільних телефонів деяких виробників у сфері бездротової швидкої зарядки. Наприклад, раніше було оголошено про рішення 120 Вт для найшвидшої бездротової зарядки у світі.

Тоді продукт досяг 100% зарядки за 15 хвилин, стверджуючи, що бездротова зарядка вперше перевищить 100 Вт. Наразі ця бездротова зарядка потужністю 120 Вт ніколи не досягне масового виробництва. У майбутньому ми можемо шукати лише інші альтернативи, такі як подальше оновлення дротової зарядки, щоб заповнити цей пробіл.

Xiaomi Mi MIX 4 — швидка зарядка 70 Вт/80 Вт — що далі?

Що стосується технології бездротової зарядки, китайський виробник Xiaomi — на першому місці. Компанія випустить Xiaomi Mi MIX 4 10 серпня. За попередніми припущеннями, цей флагманський смартфон буде оснащений бездротовою швидкою зарядкою потужністю 70 Вт/80 Вт. Це буде перша серійна бездротова швидка зарядка потужністю понад 50 Вт.

Однак із поточним звітом плани Xiaomi буде переосмислено. Поки що пропозиція ще не є законом, тому Xiaomi ще має час, щоб внести деякі зміни.

Щоб пристрій заряджався на повній потужності 80 Вт, і бездротова зарядка, і пристрій повинні підтримувати 80 Вт. Якщо пристрій підтримує 80 Вт, але бездротовий зарядний пристрій підтримує 50 Вт, телефон заряджатиметься при 50 Вт і навпаки.

Оскільки Xiaomi вже використовує технологію швидкої зарядки 80 Вт на MIX 4, можливо, доведеться припинити виробництво бездротових зарядних колодок 80 Вт або зменшити їх до 50 Вт.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: