Ділись файлами, а не бактеріями

Wilk Elektronik SA, власник бренду GOODRAM, починає випуск USB UME CARE – компактного USB накопичувача у антибактеріальному корпусі. Просування нового продукту відбуватиметься під слоганом “ділись файлами, а не бактеріями”.

Ділись файлами, а не бактеріями

Новинка входить до популярної лінійки USB накопичувачів UME. Після виходу біорозкладаної флешки UME ECO FRIENDLY, яка отримала звання “must have” від журі Łódź Design Festival, новий флеш-накопичувач поповнює перелік моделей які мають додаткові властивості окрім передачі файлів. Під час виготовлення корпусу UME CARE використовується технологія Biomaster: до нього додаються іони срібла які мають антимікробні властивості. Завдяки цьому вже через 24 години 99% мікроорганізмів на поверхні пристрою гинуть. Ця модель є відповіддю на зростаючий запит суспільства на безпечні та гігієнічно-чисті пристрої для повсякденного та офісного використання.

Ділись файлами, а не бактеріями

“Ми хотіли створити накопичувач, який створюватиме безпечне робоче середовище у офісі, а також у життєвому просторі. Невеликі повсякденні предмети, такі як мобільний телефон, клавіатура чи офісне обладнання, є одними з головних плацдармів для розмноження бактерій, а контакт шкіри із забрудненим предметом – один із найпоширеніших шляхів передачі мікробів. Кожен з нас щодня взаємодіє з великою кількістю забруднених предметів, а потім неодноразово торкається обличчя, рота, носа чи очей, і це чудовий портал для проникнення мікробів у організм. Щоб мінімізувати ризик поширення мікробів, необхідно, окрім підтримки власної гігієни, подбати про робоче середовище.

Ділись файлами, а не бактеріями

При цьому варто скористатися перевагами новітніх технологій та матеріалами з антибактеріальними властивостями, такими як іони срібла, що використовуються у корпусі UME CARE”. – наголошує Веслав Вільк, президент Wilk Elektronik SA. Антибактеріальні властивості корпусу були підтверджені лабораторними випробуваннями, влаштованими виробником. Це означає, що UME CARE відповідає стандарту ISO 22196. Слід зазначити, що антибактеріальні властивості флешка не зменшуються з часом. Отже, вона повністю захищена від бактерій протягом усього періоду використання.

Ділись файлами, а не бактеріями

Більш того, цей накопичувач відзначається дуже добрими технічними характеристиками, які характерні і для попередніх моделей сімейства UME. Модель доступна у варіантах з місткістю 16, 32, 64 та 128 ГБ і оснащена інтерфейсом USB 3.0 (3.1 покоління 1). Швидкість читання з USB накопичувача сягає 60 МБ/с, а швидкість запису – 20 МБ/с.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: