У месенджері WhatsApp з’явилася можливість відправляти зображення, що зникають

Розробники популярного месенджера WhatsApp продовжують додавати нові функції, які можуть бути корисними в певних ситуаціях. Цього разу користувачі мають можливість надіслати зникаючі зображення, які одержувач може переглянути лише один раз.

Нова функція називається «переглянути один раз» і передбачає, що після перегляду зображення воно буде автоматично видалено з чату. Крім того, такі зображення не показуватимуться в чаті як попередній перегляд, і одержувач не зможе завантажити їх на пристрій. Щоб скористатися новим інструментом, перед надсиланням на панель налаштувань повідомлень була додана кнопка із зображенням таймера, після натискання на якій зображення позначається для автоматичного видалення після перегляду.

Розробники вважають, що функція «переглянути один раз» буде корисною якщо користувачам потрібно поділитися якоюсь особистою або потенційно конфіденційною інформацією, наприклад пароль Wi-Fi, записаний на папері. Як завжди, користувачі повинні бути обережними щодо таких інструментів і пам’ятати, що вони не гарантують повної конфіденційності. Одержувач може зробити знімок екрана, відкриваючи зображення для одного виду і служба не повідомить відправника, якщо це буде зроблено.

У месенджері WhatsApp з'явилася можливість відправляти зображення, що зникають

Facebook працює над технологією аналізу чатів WhatsApp в рекламних цілях

Facebook вивчає способи аналізу зашифрованих даних, наприклад WhatsApp повідомлення, без фактичного розшифрування інформації, згідно з новим звітом від The ​​Information. Таким чином, компанія хоче створити нові канали збору даних для показу цільової реклами користувачам.

Згідно з інформацією, Facebook створює групу дослідників штучного інтелекту, щоб «дослідити способи аналізу зашифрованих даних без їх дешифрування». Ці методи будуть засновані на алгоритмах гомоморфного шифрування і дозволять компаніям читати інформацію із зашифрованих пакетів даних, зберігаючи при цьому конфіденційність листування користувачів.

Згідно зі списком вакансій на вебсайті, Facebook продовжує набирати нову групу дослідників, які мають досвід у технологіях, що стосуються конфіденційності, гомоморфного шифрування, безпечних обчислень та анонімності в Інтернеті. Facebook вказує, що команда буде працювати над «покращенням роботи провідних на ринку рекламних систем Facebook».

Інформація свідчить, що гомоморфне шифрування може бути відповіддю Facebook на зростальні побоювання законодавців та регуляторів щодо конфіденційності користувачів платформи та її відношення до рекламної бізнес-моделі Facebook. Ми вважаємо, що вони можуть уникнути проблем, збираючи інформацію з повідомлень, не розшифровуючи їх повністю.

Однак користувачі мережі гніваються на плани Facebook. Вони поділяють побоювання, що соціальна мережа отримає доступ до ще більшої кількості їхніх персональних даних. Крім того, деякі стверджують, що аналіз зашифрованих повідомлень з метою розміщення реклами повністю суперечить твердженням Facebook, що він ніколи не матиме доступу до розмов користувачів. Оголошення прозвучало на тлі зростального невдоволення новою політикою конфіденційності WhatsApp, яка відбулася на початку цього року.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 5 оцінок, середнє 2.8 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: