Старі пристрої Android скоро не зможуть увійти в систему

Нещодавно Google відкрив 12-те покоління своєї мобільної операційної системи Android. Перші моделі з ним на борту з’являться зовсім скоро. Також найближчим часом старі моделі також отримають свої частини оновлень.

Однак 12-ять поколінь також означають довгий шлях і численні продукти на ньому, які керують цією системою. Таким чином, компанія повинна надавати їм підтримку, звичайно, не всім, але більшості. Це також одна з причин, чому користувачі обирають ту чи іншу систему.

Але минулого тижня Google опублікував заяву, в якій говориться, що починаючи з 27 вересня цього року всі ті пристрої Android, які використовують Android 2.3.7 або більш ранню, більше не зможуть входити в облікові записи Google.

Це включає Gmail, YouTube або Карти Google. Після того, як користувачі ввійдуть до облікового запису Google, вони отримають сповіщення про те, що ім’я користувача або пароль неправильні. Однак користувачі все ще можуть використовувати вебпереглядачі на цих пристроях для входу та доступу до вищезазначених послуг.

Google також представив випадки, які можуть призвести до цієї помилки. Вони відбудуться, якщо ви:

  • Виконаєте скидання до заводських налаштувань пристрою та спробуєте увійти.
  • Зміните пароль або на пристрої, або на іншому пристрої, і тоді ви вийдете з облікового запису скрізь. При повторній спробі увійти в систему ви отримаєте повідомлення про помилку.
  • Видалите свій обліковий запис зі свого пристрою та повторно додасте його.
  • Створите обліковий запис на пристрої.

Як пояснює Google, це робиться для захисту безпеки користувачів. Ось чому Google вирішила припинити підтримку входу в облікові записи Google в Android 2.3.7 та більш ранніх версіях.

Старі пристрої Android скоро не зможуть увійти в систему

Як перевірити

Користувачі старих пристроїв Android можуть перевірити версію Android, встановлену на пристрої, за допомогою функції налаштування телефону, перейшовши до Система > Додатково > Оновлення системи. Якщо пристрій все ще може оновити операційну систему, просто оновіть до Android 3.0 і вище. Це дасть можливість продовжувати використовувати обліковий запис Google для входу в програми, пов’язані з Google.

Якщо пристрій більше не можна оновити, користувачі можуть отримати доступ і ввійти до служб Google лише через браузер на пристрої. Але вони більше не можуть використовувати програму для доступу та входу.

Хоча старі користувачі пристроїв Android повинні бути розчаровані рішенням, прийнятим Google, як ви думаєте, скільки користувачів мають пристрої з ОС Android 2.3.7 або нижчою?

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: