OPPO представляє підекранну камеру нового покоління

Провідний світовий бренд інтелектуальних пристроїв OPPO презентував підекранну камеру нового покоління для смартфонів. Поєднавши найкращі апаратні інновації та запатентовані алгоритми штучного інтелекту, компанія запропонувала цікаве технологічне рішення. Так, фронтальна камера акуратно розміщена під дисплеєм смартфона. Завдяки цьому можна насолоджуватися всією площиною екрана як під час використання гаджета, так і в режимі очікування.

OPPO представляє підекранну камеру нового покоління

Підекранна камера від OPPO — рішення нового покоління

Рішення ОРРО для підекранної камери розв’язує багато технічних і виробничих проблем, які супроводжували цю технологію від моменту виникнення. До проривів компанії в цьому напрямі належить подолання нестабільної якості відображення в ділянці дисплея над підекранною камерою, поганої якості зображення, спричиненої розміщенням за дисплеєм, а також проблем з надійністю та строком служби гаджета. OPPO запропонувала оновлене рішення для підекранних камер, яке виводить повноекранний досвід користування смартфоном на новий рівень.

 

OPPO представляє підекранну камеру нового покоління

Прототип пристрою з підекранною камерою нового покоління від OPPO

Підекранна камера нового покоління від OPPO зумовила кілька інновацій у конструкції дисплея та алгоритмах штучного інтелекту, як-от:

  • інноваційна геометрія пікселів. Нове рішення зменшує розмір кожного пікселя, не змінюючи їх кількості, щоб забезпечити високоякісний дисплей із роздільною здатністю 400 PPI навіть у ділянці камери;

прозорість і новий дизайн. OPPO змінила традиційні кабелі, застосувавши інноваційний прозорий матеріал. У поєднанні з високоточним виробничим процесом це покращує якість відображення та візуальний досвід;

OPPO представляє підекранну камеру нового покоління

Інноваційна піксельна геометрія підекранної камери нового покоління від OPPO

  • покращений контроль чіткості зображення на дисплеї, кольору та яскравості. На відміну від нинішнього галузевого стандарту використання схеми, коли 1 піксель керує 2 пікселями («1 до 2») у ділянці екрана над камерою, OPPO представила нове рішення. Компанія використовує фірмову технологію дисплея, за якої кожна піксельна схема має лише один піксель («1 до 1»). У поєднанні з технологією алгоритмічної компенсації OPPO це дає змогу контролювати кольори та яскравість усього дисплея з відхиленням приблизно 2 %. Для таких цілей, як читання електронних книжок, перегляд новин або навігація за допомогою мап, підекранна камера OPPO чітко відображає менші шрифти, краще передає текстурні елементи та кольори;
  • підвищена надійність і строк експлуатації. Упровадження піксельної схеми «1 до 1» та спеціального алгоритму оптимізації підекранної камери від OPPO забезпечує компенсацію дисплея в ділянці підекранної камери, що збільшує строк його служби на 50 %.

Щодо камери, то американські науково-дослідні інститути OPPO розробили серію алгоритмів АІ візуалізації, зокрема зменшення дифракції, HDR та AWB. Вони допомагають позбутися деяких побічних ефектів, зазвичай властивих підекранним камерам, як-от розмиті зображення чи відблиски. Дослідивши десятки тисяч зображень, OPPO також навчила свою AI модель зменшення дифракції відстежувати проблеми, спричинені дифракцією на джерелі світла. Тож тепер ви можете робити більш чіткі та природні знімки.

Зразки фотографій, зроблених за допомогою підекранної камери нового покоління від OPPO

 

Сучасні користувачі потребують більшого співвідношення дисплея та корпусу, а також нових формфакторів смартфонів. Тож OPPO інвестувала значні кошти в дослідження у цих галузях. Компанія запропонувала три покоління рішень для підекранних камер, відтоді як розпочала розробку цієї технології у 2018 році, і подала заявки на понад 200 відповідних патентів. У 2020 році OPPO зробила ще один крок у цьому напрямі, запропонувавши свої технологічні стандарти Міжнародній електротехнічній комісії (IEC). Пропозиція містила рекомендації щодо 7 ключових технічних показників, як-от коефіцієнт пропускання, відбивна здатність, однорідність, гамма-корекція, відображення певних кольорів і втрата яскравості.

OPPO продовжуватиме дослідження в галузі апаратного проєктування та можливостей алгоритмічної обробки. Це дасть змогу й надалі вдосконалювати підекранну камеру, щоб користувачі у всьому світі отримали ще кращий досвід повноекранного зображення.

Дивіться відео за посиланням https://youtu.be/VuLdweUjy3U

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: