Facebook і Google вимагають від співробітників носити маски

Минулого тижня Facebook вимагав від своїх працівників щеплення перед тим, як повернутися на роботу. Вчора Facebook оголосила, що вони також повинні носити маски. Нові правила набудуть чинності цієї середи.

Підхід Facebook пов’язаний із повторним зростанням епідемії в США. Звичайно, у Сполучених Штатах є великі ресурси вакцин. Але рівень охоплення вакцинами поки що був меншим за 60%. Уряд США звинувачує поширення неправдивої інформації у причинах застою вакцинації. Крім того, слабке запобігання епідеміям громадськості знову посилило епідемію в США.

Facebook підтвердив засобам масової інформації, що працівники зобов’язані носити маски на роботу, заявивши, що здоров’я та безпека працівників та сусідів у громаді все ще залишається головним пріоритетом компанії. З огляду на зростання кількості випадків COVID-19, нових варіантів COVID-19 та на виконання вимог місцевої влади, Facebook вирішила вимагати від усіх працівників офісу США носити маски на роботу, незалежно від того, чи були вони щеплені чи ні.

Раніше, щоб піти на роботу, при вході в офіс Facebook, тільки працівники, які не отримали вакцину, повинні були носити маски, але вони можуть зняти маски, якщо вони були щеплені. Нові правила еквівалентні вимогам усіх працівників носити маски, звичайно, включаючи підрядників.

Facebook і Google вимагають від співробітників носити маски

Фактично, в той самий день, коли Facebook вимагав від працівників носити маски, представники охорони здоров’я в районі затоки Сан -Франциско в США також оголосили, що маски необхідно носити в певних приміщеннях, незалежно від того, були люди щеплені чи ні.

Google зробив те ж саме

Останнім часом у Сполучених Штатах стрімко зросла кількість вірусів типу COVID -19 Delta. Уряд США взяв на себе прохання про вакцинацію працівників державних установ. На це також відреагували технологічні компанії.

Генеральний директор Google Сундар Пічай зазначив, що для того, щоб докласти зусиль, щоб співробітники повернулися до компанії на роботу, Google буде просувати два нові заходи. Перш за все, кожен, хто заходить на підприємство працювати, повинен завершити вакцинацію.

Ця вимога спочатку буде впроваджена у США протягом кількох тижнів. Протягом наступних кількох місяців вона буде розповсюджений в інші регіони. Але це є обов’язковим, лише якщо країна вже має запаси вакцин.

По-друге, Google продовжить період роботи співробітників з дому до 18 жовтня. Google також продовжуватиме спостерігати за врегулюванням епідемії з метою повернення всіх співробітників до компанії.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: