Microsoft оновлює додатки Paint і Photos, щоб вони краще відповідали Windows 11

Microsoft продовжує працювати над оновленим дизайном стандартних програм своєї програмної платформи, щоб краще відповідати зовнішньому вигляду інтерфейсу Windows 11. Розробники вже оновили деякі з попередньо встановлених програм, і тепер черга дійшла до програм Paint і Photos.

У новому дизайні Paint розробники вирішили спростити панель інструментів, зробивши її більш зручною. Застарілий дизайн стрічки був замінений новим дизайном. Завдяки цьому Paint має кращий вигляд разом з оновленим провідником файлів, панеллю завдань та інших елементів інтерфейсу користувача Windows 11. У верхній частині робочого простору розташовані основні елементи керування, такі як «Файл», «Редагувати» тощо. Тут також можна вибрати різні пензлі та інші інструменти.

Paint, як і багато інших стандартних інструментів Windows, має дизайн із закругленими кутами. Схоже, що оновлення впливає лише на дизайн Paint і він не отримає з ним нових функцій.

Однак до запуску стабільної версії Windows 11 є ще кілька місяців, тому неможливо виключити, що Paint все ще отримає деякі нові функції.

Microsoft оновлює додатки Paint і Photos, щоб вони краще відповідали Windows 11

Що стосується програми «Фотографії», вона також отримала оновлений дизайн інтерфейсу і стала більш продуктивною. Інструменти редагування розташовані у верхній частині робочого простору, як і у багатьох інших редакторів зображень для мобільних пристроїв для Android та iOS.

Більше інформації про зміни у програмі «Фотографії» буде опубліковано, коли вона запрацює для користувачів пристроїв за допомогою тестових версій Windows 11.

Зауважте, що Microsoft продовжує працювати над оновленим інтерфейсом для інших стандартних програм Windows. Оновлені версії Outlook, Teams та багатьох інших програм будуть запущені в майбутньому.

Microsoft оновлює додатки Paint і Photos, щоб вони краще відповідали Windows 11

Windows 11

Microsoft нещодавно оголосила про розширення програми тестування нової операційної системи Windows 11. У рамках цього вони запускають на бета-каналі Windows 11 build 22000.100, яка стала доступною для інсайдерів у ранньому доступі приблизно тижнем раніше.

Наприкінці червня Microsoft офіційно представила Windows 11 і з того часу випустила кілька ранніх версій для інсайдерів на каналі Dev. Тепер ситуація змінюється, і учасники бета-каналу зможуть протестувати Windows 11.

На цей час Windows Insider має три канали. Канал розробника (дочасний доступ) для розробників, які готові взаємодіяти з програмним забезпеченням та його помилками. Бета-канал підходить для людей, які хочуть отримати доступ до нових функцій раніше за інших, але не готові справлятися з численними збоями та помилками, які можуть виникнути в процесі взаємодії з операційною системою.

Люди, які хочуть отримати доступ до найякіснішого та найновішого програмного забезпечення, повинні обрати канал попереднього перегляду випуску, після чого збірки стають загальнодоступними.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 8 оцінок, середнє 3.13 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: