Google змінить інтерфейс свого перекладача

Додаток для перекладу, розроблений Google, є одним із найкорисніших додатків — особливо для тих, чия професійна діяльність пов’язана з обробкою документів різними мовами. Його мобільна версія підтримує використання клавіатури, мікрофона та камери для введення вмісту, і, схоже, незабаром компанія вперше за кілька років повністю перегляне інтерфейс програми.

Google переробить інтерфейс свого додатка «Переклад»

Хоча Перекладач Google час від часу отримує нові функції, такі як транскрипція мови в текст у режимі реального часу, розробники давно не оновлювали сам інтерфейс. Виявляється, найближчим часом може з’явитися новий варіант дизайну, ймовірно насамперед для нових смартфонів від самого Google.

Ентузіасти порталу XDA Developers традиційно розбирали нову APK-збірку програмного забезпечення Google Translate 6.21, яка була випущена в ці вихідні. Виявилося, що вона містить повністю оновлену версію інтерфейсу, але при активації він майже не функціонує (наприклад, більшість важливих кнопок не працюють). Але ви можете приблизно оцінити, як продукт буде виглядати в майбутньому.

Судячи зі скриншотів, новий інтерфейс забезпечує більш зручну роботу однією рукою, кнопки виклику камери, мікрофона та перемикання мови перемістилися в нижню частину екрана.

Меню «гамбургер» зникло — тепер воно містить підрозділи, такі як «Розмовник», «Збережені фрази», «Переклад в автономному режимі» та «Налаштування». Очевидно, ці функції можна викликати за допомогою кнопки «Більше» (More), розташованої в нижньому лівому кутку. На скриншоті зліва показується поточна версія інтерфейсу.

За словами розробників XDA, велика ймовірність, що нова версія буде доступна лише для смартфонів Google Pixel 2021, зокрема, для Pixel 6, що ще не вийде на Android 12. Ексклюзивні функції та інтерфейси поширені на фірмових пристроях компанії.

Google змінить інтерфейс свого перекладача

Android 12

Попри те, що Android 12 вже виріс до третьої бета-версії, він абсолютно не відрізняється стабільністю. Отже, користувачі Android 12 beta 3 добре знають про три основні проблеми. Помилки графічного інтерфейсу, часте закриття програм, що працюють у фоновому режимі, і, що найнеприємніше, циклічне перезавантаження смартфона.

Android 12 beta 3.1 видаляє всі три, причому бездротове оновлення має розмір лише 738 КБ. Очевидно, до виходу четвертої бета-версії більше не буде оновлень Android 12, він має розпочатися в середині — кінці серпня.

Android 12 beta 4 має стати найстабільнішою версією ОС до запуску остаточної версії.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: