Facebook хоче створити свій метавсесвіт «Ready Player One»

Виконавчий директор гіганта соціальних мереж Facebook Марк Цукерберг нещодавно повідомив своїх інвесторів про дуже перспективне рішення. За його словами, компанія працює над тим, щоб сформувати себе в «компанію метавсесвіту».

Ідея, розкрита в правлінні компанії, а потім під час інтерв’ю з TheVerge, полягає у створенні віртуального середовища, подібного до тих, які можна побачити у науково-фантастичних фільмах, таких як «Ready Player One».

Це дозволить користувачам взаємодіяти у віртуальному просторі, керованому такими компаніями, як Facebook та іншими подібними технологічними гігантами.

«Я хотів обговорити це зараз, щоб ви могли побачити майбутнє, над яким ми працюємо, і те, як наші головні ініціативи в цій компанії будуть відповідати цьому», — сказав Цукерберг під час вчорашнього дзвінка щодо прибутку компанії. «Що таке метавсесвіт? Це віртуальне середовище, де ви можете бути присутніми з людьми у цифрових просторах. Ви можете якось думати про це як про втілений Інтернет, у якому ви всередині, а не просто дивитесь».

В інтерв’ю TheVerge Цукерберг описав метавсесвіт як віртуальне середовище, де люди можуть проводити зустрічі та виконувати інші дії. Це певний зсув у бізнесі компанії, хоча можна розглядати це більше як еволюцію.

Facebook уже має сильний вплив в Інтернеті, звичайно не близький до Google. З усім тим, компанія може використати свій вплив і багато чого досягти, щоб побудувати такий всесвіт. Крім того, у компанії вже є Oculus, який також може працювати за цим сценарієм.

Facebook хоче створити свій метавсесвіт «Ready Player One»

Звичайно, Facebook не перший і не останній, хто думає про це. Такі компанії, як Microsoft, Apple та Google, також можуть бути залучені до таких функцій, якщо вони взагалі реалізуються.

Нещодавно, кілька років тому, Microsoft продемонструвала реалізацію HoloLens, яка отримала назву Holoportation. Це дозволило користувачам проводити зустрічі як голограми.

Легко зрозуміти, як таке вписується всередину цього метавсесвіту. Якщо ви завзятий шанувальник наукової фантастики, радимо не затримувати подих.

Зрештою, це може бути за кілька миль від матеріалізації до чогось реального. Сам Марк Цукерберг зізнався в інтерв’ю, що компанія далека від того, щоб потрапити в це майбутнє.

Однак він каже, що ідея — це не щось таке, що пролітає вночі. Facebook активно працює над створенням метавсесвіту, і розповідає про це інвесторам, що, безумовно, здається підтвердженням.

Ви схвильовані цією реальністю?

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: